Alternatif rock'ın sihirli grubu Salon'a geldi

Alternatif rock'ın sihirli grubu Salon'a geldi
Alternatif rock'ın sihirli grubu Salon'a geldi
2007'deki konserinin ardından müzikseverlerin yeniden görmek için can attığı The Magic Numbers, bu akşam Salon'da hayranlarıyla hasret giderecek

Alternatif rock’ın en sevilen isimlerinden Trinidad asıllı Stodart ve İngiliz Gannon kardeşlerden oluşan The Magic Numbers, Garanti Caz Yeşili kapsamında yeniden İstanbul’da. 2007 yılındaki konserlerinden bu yana müzikseverlerin yeniden görmek için can attığı The Magic Numbers, bu akşam 22.30’da Salon’da hayranlarıyla hasret giderecek.
Gitar ve vokalde Romeo Stodart, bas, klavye ve vokalde Michelle Stodart, davulda Sean Gannon ve perküsyon, melodika ve vokalde Angela Gannon’dan oluşan topluluk, 2002 yılından bu yana beraber müzik yapıyor. 2005 yılında çıkardıkları kendi isimlerini taşıyan ilk albümlerinin ardından 2006 yılında ikinci albümleri ‘Those the Brokes’u yayımlayan İngiliz topluluk, etkileyici canlı performanslarıyla hayran kitlesini her geçen gün biraz daha genişletiyor. 

Michelle Stodart’ın müthiş sesi
The Chemical Brothers ile beraber söyledikleri ‘Close Your Eyes’ isimli şarkıda Michelle Stodart’ın müthiş vokali hâlâ hafızalarda olan The Magic Numbers, uzun bir aranın ardından neşeli pop tınılarıyla soul ve country ezgilerini harmanladıkları son albümleri ‘The Runaway’i 2010 yılında yayımladı.
Topluluk Glastonbury, V Festival, Isle of Wight gibi festivallerin vazgeçilmez isimleri arasında yer alıyor.
Konserin biletleri 40 ile 25 lira arasında değişiyor.


    ETİKETLER:

    caz