Altı yaşında ve milyoner!

Altı yaşında ve milyoner!
Altı yaşında ve milyoner!
Toddlers ve Tiaras Çocuk Güzellik Yarışması'nın son yıldızı Isabella Barrett, henüz altı yaşında ancak dudak uçurtan bir serveti var.

Toddlers ve Tiaras Çocuk Güzellik Yarışması’nın son yıldızı Isabella Barrett, güzellik yarışmaları birincilikleri, televizyon programları, kendisine ait mücevher-makyaj markası, 10 bin dolar değerinde elbiseleriyle altı yaşında bir milyoner!

Zenginliğiyle kendisine has bir hayat tarzı oluşturan ‘ genç girişimci’, “Ben bir süperstarım!” diye bahsediyor kendinden, “Bir mücevher zincirim var ve patron olmaya bayılıyorum. Hayatta hiçbir konuda başarısız olmadım, neredeyse girdiğim her yarışmayı kazandım ama her şeyden daha çok sevdiğim bir şey varsa o da ayakkabılar! 60 çiftten fazla ayakkabıya sahibim!”

Isabella’nın, aynı zamanda, markasının da ortağı olan 39 yaşındaki annesi ise kızının şımarık büyümesini istemediğini söylerek “Britney Spears gibi çocuk yaşta yıldız olan ünlülerin şu anda ne halde olduklarını görüyorsunuz. Kızımın asla onlar gibi olmasını istemiyorum ama o güzel şeyler yapıyor ve ben de ona bu şekilde muamele ediyorum” diyor.

Otellerdeki lüks oda servislerinden de bir hayli hoşlanan Isabella, sıklıkla katıldığı güzellik yarışmaları sırasında en pahalı otellerde kalıyor. Kızının damak zevkinin çok iyi olduğunu belirten annesi, “Bir keresinde birazcık abartarak 2.200 dolarlık yemek siparişi verdi ancak zaten hiçbir zaman cheeseburger veya papates kızartması istemez, daima en lezzetli ve pahalı yemeği arzular” diyor


  ETİKETLER:

  hayat

  ,

  Yemek

  ,

  Çocuk

  ,

  Patron

  ,

  Lüks

  ,

  zaman

  ,

  genç

  ,

  Britney spears