Altı yaşındaki kızını hâlâ emziriyor

Altı yaşındaki kızını hâlâ emziriyor
Altı yaşındaki kızını hâlâ emziriyor
Maha Al Musa, 52 yaşında bir anne. Altı yaşındaki kızı Aminah'ı emzirmeye devam eden bir anne. Musa "Sütüm bazen naneli şeker gibi bazen de başka lezzetlerde oluyor" diyor ve kızı isterse, onu okul bahçesinde de emzirebileceğini söylüyor...

Avustralya ’da yayımlanan Woman’s Day dergisinde, üzerinde okul forması olan altı yaşındaki kızı Aminah’ı emzirirken görülüyor, 52 yaşındaki Maha Al Musa. Kızını hâlâ düzenli olarak emzirdiğini, hiç aşı yaptırmadığını, sütünün kızını güçlü bir şekilde koruduğunu söyleyen Al Musa “Sütümün tadı bazen naneli şekere bazen de başka tatlara benziyor” diyor. Aminah normalde uyku öncesi meme emiyormuş ama annesi kızının her istediği zamanda ve yerde onu emzirebileceğini, bu şekilde kızının doğal bir arzusuna yanıt verdiğini söylüyor. Üç çocuk annesi Al Musa spiritüel doğuma hazırlık dersleri veriyor.
Altı yaşındaki Aminah ise annesini emmeyi ve bu şekilde uyumayı çok sevdiğini, muhtemelen sekiz yaşına kadar emmeye devam edeceğini söylüyor. (The Daily Mail) 


 


  ETİKETLER:

  Avustralya

  ,

  Uyku

  ,

  Çocuk

  ,

  Mail

  ,

  Okul

  http://www.radikal.com.tr/136555513655551

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Çocuğun psikolojik gelişmesi için yanlış. - brandywine06

  Ayrıca 6 yaşındaki bir çocuğu hastalıklardan da korumaz. Avustralya'da bu tür mikroplar kontrol altına alınmış olduğundan hastalanmıyordur. Gitsin Suriye'ye de göreyim koruyor mu korumuyor mu? Para kazanmak için her şey mübah demek. Kadın para kazanmak için koçluk yapıyormuş, böyle pazarlama yapıyor.