Ankara'nın Dikmeni yayından kalktı

Ankara'nın Dikmeni yayından kalktı
Ankara'nın Dikmeni yayından kalktı
Tükenmezkalem Film'in gerçekleştirdiği 'Ankara'nın Dikmen'i' isimli dizi yayından kaldırıldı.

Başrollerinde Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu ve Nazmi Kırık'ın paylaştığı, senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı, yapımını Tükenmezkalem Film 'in gerçekleştirdiği ' Ankara 'nın Dikmen'i' isimli dizi sona erdi.

Yayın hayatına 12 Mart 2014 tarihinde Kanal D'de başlayan dizi, 2. sezonda atv'ye transfer olmuştu. atv'de pazar günleri ekrana gelen komedi dizisi, kanalın yayın akışından da çıkarıldı. 'Ankara'nın Dikmen'i' dün akşam tekrar bölümüyle ekrana gelmişti. atv'de 7 Ocak Pazar günü saat 20.00'de 'En Sevdiğim 3 Şarkı' isimli yarışma programı ilk bölümüyle ekrana gelecek. (Medyatava)


  http://www.radikal.com.tr/126538012653802

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  güzeldi. - user721885

  Burak Kut süper oynuyordu, güzel diziydi. Yazık olmuş.

  İsabet olmuş doğrusu... - user593688

  Gani Müjde'den daha iyi bir proje beklerdim doğrusu... Komedi bile olsa öyle bir karakteri sürekli mağdur göstererek ve her defasında da haklı çıkararak popüler kültürü beslemesi çok saçma... Sanki her eğitimli, insanları aşağılayarak onlara tepeden bakıyormuş gibi bir yaklaşımla insanlara okumasanız da olur yazmasanız da olur aslında suç sizde değil sizi beğenmeyenlerde aşağılayanlarda gibi mesajlar verilmesi de cabası... Bu ajitasyon kültürünü beslemeye son vermek lazım eğitim şart. Daha iyi projelerde görüşmek üzere...