Anne Hathaway hamileliğini doğruladı

Anne Hathaway hamileliğini doğruladı
Anne Hathaway hamileliğini doğruladı
Geçtiğimiz Kasım ayında hakkında hamile olduğu söylentileri çıkan ünlü oyuncu Anne Hathaway, hamileliğini Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla doğruladı.

RADİKAL - Pek çok farklı yapımdaki başarısıyla adından söz ettiren ve 2013’te Sefiller’deki performansıyla Oscar alan Anne Hathway, Pazartesi günü kişisel Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla hamile olduğunu doğruladı. 2012 yılında evlendiği Adam Shulman ile ilk bebeklerini bekleyen 33 yaşındaki yıldız, sahilde büyümekte olan göbeğini tutarak gülümsediği fotoğrafın altına bir de not düştü.

 

 

Sahildeyken paparazziler tarafından fotoğraflandığını fark eden Hathway Instagram’da paylaştığı bu fotoğrafın altına, ‘Bikinili bir fotoğraf paylaşmak çok da benlik bir şey değil ancak sahildeyken gizlice fotoğraflarımın çekildiğini fark ettim. Eğer böyle bir fotoğraf paylaşılacaksa bunun beni mutlu eden (ve benim rızamla çekilmiş) bir fotoğraf olması gerektiğini düşündüm. Bir de filtreli :) Yeni yıl için sizlere sevgi ve iyilikler diliyorum, Annie’ yazdı.