Anne, oğlunu poligonda arkadan vurup intihar etti

Anne, oğlunu poligonda arkadan vurup intihar etti
Anne, oğlunu poligonda arkadan vurup intihar etti

44 yaşındaki Marie Moore, silahı önce birlikte atış poligonuna gittiği 20 yaşındaki oğlu Mitchell?ın kafasına, sonra da kendine doğrulttu. Olay anını güvenlik kameraları kaydetti.

FLORIDA - ABD, Florida’da 44 yaşında bir kadın, Shoot Straight adlı poligonda atış talimi yapan 20 yaşındaki oğlu Mitchell’i arkadan hedef alıp kafasına ateş açtı, çocuğunu öldürdükten sonra silahı kendisine doğrulttu. Marie Moore adlı kadın ağzına soktuğu silahı ateşledi ve kısa süre sonra, kaldırıldığı hastanede öldü. Moore’un bıraktığı intihar notunda, “Çok üzgünüm, oğlumu cennete, kendimi de cehenneme yollamak zorundayım” yazılıydı.
Moore, olaydan önce kaydettiği ağlamaklı ses mesajında, dünyayı şiddetten korumak için oğlunu öldüreceğini anlatıyor. İki kasetlik kayıtta Tanrı’nın kendisine “Silahın var, yapabilirsin” dediğini söyleyen kadın şöyle devam ediyor: “Ölüp cehenneme gitmeliyim, böylece yeryüzünde binlerce yıl barış olabilir. Ben iyi bir insanım ama şeytan ve Tanrı beni dünyadaki en kötü insan yaptı, utanıyorum. Çok korkuyorum. Ve bunu sonsuza kadar ödeyeceğim.”
Güvenlik kameraları kadının oğlunu ve kendini öldürdüğü anı kaydetti. Raporlar, Moore’un ruh sağlığının bozuk olduğunu gösterdi. Kadın ses kaydında da psikiyatri kliniklerinde çok zaman geçirdiğini anlatıyor. Moore’un eski eşi ve Mitchell’in babası kadının yedi yıl önce aynı poligonda intihara kalkıştığını, bir süre buraya girmesinin yasaklandığını anlattı. (The Daily Mail)