Anneanne, anne ve torun

Anneanne, anne ve torun
Anneanne, anne ve torun
İngiliz topmodel Miranda Kerr annesi ve anneannesiyle birlikte yatakta çektirdikleri bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı. Annesi Therese ve büyükannesi Ann'ın ortasına yatan Kerr, fotoğrafın altına 'Aile sevgisi' yazdı. Geçen ay oyuncu Orlando Bloom'la olan üç yıllık evliliğini noktalayan Kerr, soluğu annesi ve anneannesinin yanında almış; üçlü daha önce ...

İngiliz topmodel Miranda Kerr annesi ve anneannesiyle birlikte yatakta çektirdikleri bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı. Annesi Therese ve büyükannesi Ann’ın ortasına yatan Kerr, fotoğrafın altına ‘ Aile sevgisi’ yazdı. Geçen ay oyuncu Orlando Bloom’la olan üç yıllık evliliğini noktalayan Kerr, soluğu annesi ve anneannesinin yanında almış; üçlü daha önce de Avustralya seyahati yapmak üzere havaalanında görüntülenmişti.
Ünlü model şu aralar milyoner işadamı James Packer’la anılmasıyla gündemde. Kerr’in Avustralya’nın en zengin ikinci adamı olan Packer’la evlenmek için Bloom’dan boşandığı iddia edilmişti. Taraflar sessizliğini korurken Bloom’un en yakın arkadaşı Liv Tyler’la birlikte olduğu iddia edildi. Hollywood kulislerinde ‘Yüzüklerin Efendisi’ filminin setinde tanıştıklarından bu yana yakın arkadaş olan Tyler ve Bloom’un arasındaki dostluğun aşka dönüştüğü konuşuluyor. Dedikoduların nedeniyse ikilinin geçen günlerde beraber katıldığı, Samuel Beckett`ın ‘Godot’yu Beklerken’ adlı oyununun kulisinde oldukça samimi görünmesi.