Annem monitör başında ağladı

Annem monitör başında ağladı
Annem monitör başında ağladı
'Sakarya Fırat' dizisinin başrol ismi, Şerif Sezer'in kızı Deniz Arna, oyunculuk hikâyesini ve ekranda kendisini ilk kez gören annesinin tepkisini anlattı.

Üsküdar’a Giderken dizisindeki Filiz rolüyle dikkatleri üzerine çeken ve şu sıralar Sakarya Fırat dizisinde boy gösteren Şerif Sezer’in kızı Deniz Arna, Tempo dergisinden Serli Kibar’a konuştu.
Küçüklüğünde oyuncu olmayı hiç düşünmediğini söyleyen Arna, bu tercihi yapmasında annesinin etkisinin büyük olduğunu söylüyor: “Annem bana tiyatro bölümünü seçmem konusunda hiç ısrar etmedi, ama beni hep oyunlarına götürürdü. Kulislerde, o dünyanın içinde büyüdüm sonuçta.”
Oyunculuk kariyerinin başında olmasına karşın, pek çok projede yer alarak tecrübe edinen Arna’nın ilk ekran tecrübesi ise her oyuncunun üstesinden gelebileceği türden değil: “Çemberimde Gül Oya dizisinde annemin gençliğini oynadım. Benim için çok ilginç bir deneyim oldu. Annem monitör başında ağladı durdu.” Hiçbir rolüne annesi ile hazırlanmamış; sebebi, Sezer’in onu izlerken çok heyecanlanması. “Hiç tanımadığım insanların karşısında çok rahatım, ama nedenini bilmediğim bir şekilde annemle rahat olamıyorum. Belki bana en yakın kişi olduğundandır.”


    ETİKETLER:

    sakarya