Artık rahat rahat öpüşüyorlar!

Artık rahat rahat öpüşüyorlar!
Artık rahat rahat öpüşüyorlar!
Yılın en çok konuşulan aşk skandalının kahramanları Simon Cowell ve en yakın arkadaşının karısı Lauren Silverman artık gizlenmiyor.

Farklı yeteneklerin yarıştığı İngiltere 'nin en sevilen şovlarından "Britain`s Got Talent"ın en az program kadar meşhur ismi jüri üyesi Simon Covell. Gazeteport'un haberine göre, açık ve net yorumları nedeniyle kimi zaman sert bulunan Cowell, son dönemlerde özel hayatıyla adından sıkça bahsettirdi.

Aşk üçgeninde yeni itiraflar


Pop Idol, The X Factor, Britain's Got Talent gibi yarışmaların yaratıcısı Simon Cowell, Yakın arkadaşının karısıyla yasak aşk yaşadığı ve ondan bir bebek sahibi olacağı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü.  Yaşananların ardından İngiltere'nin en sevilen yetenek yarışmasının ünlü jürisi Simon Cowell ve aarkadaşının karısıyla yasak aşk yasadığı Lauren Silverman artık saklanmıyor.

 

Arkadaşının eşini hamile bıraktı


53 yaşındaki Cowell'ın ABD 'De yaşayan hamile sevgilisi Lauren Silverman, kocasından boşandıktan Londra'ya geçti. Yasak aşklarının duyulmasından sonra bir süre ortalarda görünmeyen Silverman ile Cowell, kalabalık mekanlarda samimi şekilde görüntülenmekten artık çekinmiyor. (Gazateport)


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Londra

  ,

  İngiltere

  ,

  hamile

  ,

  aşk

  ,

  Yetenek

  ,

  Ünlü

  ,

  bomba

  ,

  zaman

  ,

  x factor