Arya Stark'tan yetişkinlere bir mesaj var!

Arya Stark'tan yetişkinlere bir mesaj var!
Arya Stark'tan yetişkinlere bir mesaj var!
Game of Thrones dizisinin cesur genç kızı Arya Stark'ın yetişkinlere bir çift lafı var: Biz gençler sandığınız kadar aptal değiliz!

Genç oyuncu Maise Williams ya da Game of Thrones hayranlarının bildiği haliyle Arya Stark, Dazed Dergisi’ne verdiği röportajda yetişkinlerin, gençleri kendi kuşağı hakkındaki önyargılarından ne kadar rahatsız olduğunu anlattı.

17 yaşındaki oyuncu “İnsanlar bizlerin aptal olduğumuzu, hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmediğimizi varsayıyor, bu gerçekten küçük düşürücü bir durum. ‘Sen hiçbir şey bilmiyorsun’ tavrına sahip bir sürü yetişkine rastlıyorum. Ama asıl siz bir şey bilmiyorsunuz, 17 yaşında olmak nasıl bir şey bilmiyorsunuz” diye konuştu.

Williams hiçbir zaman bir rol modele dönüşmek istemediyse de güçlü bir pozisyona geldiğinin farkında: “İstesem de istemesem de insanlar üzerinde etkili biri haline geldim. Sadece hoş göründüğüm için sevilmeyi istemiyorum. Bu çok sıkıcı ve bu ben değilim. Sektörde bir sürü genç insan cool olmaya çalışıyor ama bu onları sadece komik duruma düşürüyor. İnsanların beni, sadece kendim olabildiğimi fark ettikleri için sevmesini tercih ederim.”


  ETİKETLER:

  Game of Thrones

  ,

  Komik

  ,

  Arya

  ,

  zaman

  ,

  genç

  http://www.radikal.com.tr/133146413314641

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yazık... - user398776

  Canım biz biliyoruz 17 yaşında olmak ne demek ama maalesef sen henüz bilmiyorsun 18 yaşında olmak ne demek ;) Bu hayatta daha öğreneceğin çok şey var, bunlardan ilki de büyüklerine saygı ;)