Asitçi eşe boşanma davası

Asitçi eşe boşanma davası
Asitçi eşe boşanma davası
İstanbul Ataşehir'deki lüks restoranda 17 Ekim 2015'te eşinin 3 yaşındaki yeğenine kimyasal saldırı düzenleyen Cihan Araçman'ın eşi S.G. Araçman, boşanmak için Anadolu Aile Mahkemesi'ne dava açtı.

RADİKAL - İstanbul Ataşehir'deki lüks restoranda 17 Ekim 2015’te eşinin 3 yaşındaki yeğenine kimyasal saldırı düzenleyen Cihan Araçman’ın eşi S.G. Araçman, boşanmak için Anadolu Aile Mahkemesi’ne dava açtı.

Ablasının çocuğunun büyük ölçüde görme yetisini yitirdiğini ve aynı saldırıyı kendiçocuklarına da yapma ihtimali bulunan eşiyle artık bir arada kalamayacağını belirten S.G. Araçman, çocuklarının velayetinin de kendisine verilmesini talep etti. 

‘ONUNLA YAŞAMAM BEKLENEMEZ’
Dilekçede, S.G. Araçman’ın, küçük yeğenine asitli saldırı düzenleyen tutuklu eşi ile birlikte yaşamaya devam etmesinin beklenemez bir hal aldığı belirtildi. S.G. Araçman, eşinin aynı suçu veya benzerini kendi çocuğuna karşı da işleme riski bulunduğuna da dikkat çekti. Çiftin boşanma davası, karşılıklı delillerin sunulmasının ardından görülmeye başlanacak.  (Aziz Özen-Hürriyet)

Develi Kebap'ta asitli saldırıda şüpheli tutuklandı