Asla Vazgeçmem final mi yapıyor?


Asla Vazgeçmem final mi yapıyor?

Asla Vazgeçmem final mi yapıyor?
Show Tv ekranında izleyiciyle buluşan 'Asla Vazgeçmem' ekip indirim yapmazsa final yaparak ekranlara veda edecek.  

Show Tv'nin dizisi ‘Asla Vazgeçmem’ ekip indirim yapmazsa final yaparak ekranlara veda edecek.
 
Show TV'de geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlayan ve başrollerini Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe gibi isimlerin paylaştığı Asla Vazgeçmem final mi yapıyor? Milliyet yazarı Sina Koloğlu yazısında Asla Vazgeçmem dizisinin 13. bölümle ekrana veda edeceğini yazdı. Konuyla ilgili Sina Koloğlu'nun yazısı şöyle:

“Show TV'nin yeni dizilerinden Asla Vazgeçmem bitiyor. Ama öyle hemen değil, onun da bir hikâyesi var. Yedinci bölüme gelindi, dizi tutmadı. Bitirilmesi lazım! Yapım şirketi ” Dizinin devam etmesi için indirim şart” diyor. Benim kulağıma gelen toplu “%20 indirim” isteniyor ücretlerden. Yönetmen ” Bir kuruş indirmem!” diyerek işi bırakıyor. Şimdi 13'üncü bölümde tamamlanacak dizi. Böyle olacağı belli değil miydi? Tolgahan Sayışman ile Amine Gülşe pazarlaması bir dizi.


Dizi tutmadı, devam etmesi, için pamuk eller cebe ” mantığı süre giden bir yöntem. Üç oradan, beş buradan Allah bin bereket versin hali. Bizde sistem böyle süregeldiği için ne oyuncu, ne yönetmen ne kanal yöneticisi, ne de yapım şirketi suçlu değil”

 


  ETİKETLER:

  Show TV

  ,

  Milliyet

  ,

  İndirim

  ,

  Show

  ,

  Final

  ,

  kuruş

  ,

  dizi

  ,

  yöntem