Aslıhan Doğan: Arda benim kocam değil!

Aslıhan Doğan: Arda benim kocam değil!
Aslıhan Doğan: Arda benim kocam değil!
Aslıhan Doğan, sevgilisi Arda Turan'ın kendisine 20 bin Euro'luk çanta aldığı haberlerine isyan etti.

Aslıhan Doğan, sevgilisi Arda Turan’a ait kredi kartıyla kendisine 20 bin Euro’luk çanta aldığı haberlerine isyan etti.

Makaron'dan Gülşen Yüksel'e konuşan Doğan şunları söyledi: "Arda ile hiç böyle bir ilişkim yok. Allah’a şükürler olsun ailem benim her türlü ihtiyacımı karşılıyor. O çantayı 3-4 yıl önce kendi paramla aldım. Hatta çantayla Instagram’da 50 hafta önce paylaştığım bir fotoğrafım bile var. Erkek arkadaşımın kredi kartını alıp kullanmak benim ne aile terbiyeme, ne de kişiliğime yakışır. Sonuçta Arda benim kocam değil. İhtiyaçlarımı karşılamak zorunda değil. Öyle bir beklentim yok.


Bir ilişkide insanlar birbirlerine hediye alabilir, bunda garip bir şey yok. Ama çıkan haberde bahsedilen çanta buna bir örnek değil. Hele ki kartını habersiz alıp da böyle bir harcamada bulunduğumun iddia edilmesi birileri tarafından kasti yapılmış bir karalamadır. Arda kredi kartını sadece birlikte yemeğe giderken ‘şunu çantana koyar mısın’ diye verir. Onun dışında kartına elimi sürmem."

"Yedi sülalesine yetecek kadar parası var"

Milli yıldız Arda Turan ise sevgilisi Doğan’ın kendisinin parasını yiyen bir kadın olarak gösterilmeye çalışıldığını, bunun doğru olmadığını belirterek “Aslıhan’ın istediği çantayı alacak hatta yedi sülalesine yetecek kadar parası var” demişti.

Arda Turan: Bir bakmışsınız evlenmişiz

Aslıhan Doğan'dan Arda Turan'a bebek mesajı

Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın romantik Bodrum tatili