'Aslında çok utangacım'

'Aslında çok utangacım'
'Aslında çok utangacım'
Amerikalı aktris Jessica Chastain Vogue dergisinin aralık sayısına kapak oldu ve çok merak edildiği halde 2012 yılında ölen biyolojik babası Michael Monasterio hakkında yine konuşmadı.

Amerikalı aktris Jessica Chastain Vogue dergisinin aralık sayısına kapak oldu ve çok merak edildiği halde 2012 yılında ölen biyolojik babası Michael Monasterio hakkında yine konuşmadı. Şimdiye kadar kendisini büyüten üvey babasına duyduğu saygıdan dolayı öz babası hakkında açıklama yapmadığını söyleyen Chastain, röportajında üvey babası Michael Hastey hayatına girdikten sonra kendisini ilk kez güvende hissettiğini anlattı.

İki kez Oscar’a aday gösterilen oyuncu, her ne kadar son üç yılda ‘The Help’ ve ‘Zero Dark Thirty’ gibi çok ses ve gişe getiren yapımlarda rola alıp, kariyerinin çok konuşulan bir dönemine girse de, tam tersine, utangaç bir yapıda olduğunu söylüyor. Hatta kendini hiç femme fatale gibi hissetmediğini söyleyen Chastain, daha önce Al Pacino imzalı ‘Salomé’ filminde de cinsel açıdan cesur ve davetkar bir kadını canlandırmıştı. Chastain, filmde rol alırken kendini hiçbir zaman insanların birbiri için kavga edeceği kadar güzel bulmadığını anlatıyor.

Derginin görüşlerini sorduğu Al Pacino ise Chastain hakkında pek bir şey bilmese de, onunla çalışmaktan mutluluk duyduğunu ve arkadaşlığını çok sevdiğini söylüyor.

Chastain, çekimlerde Alexander McQueen, Oscar de la Renta ve Alexander Wang gibi ünlü tasarımcıların elbiselerini giydi.


  ETİKETLER:

  Aday

  ,

  Ünlü

  ,

  kapak

  ,

  kavga

  ,

  zaman

  ,

  açıklama

  ,

  Aralık