Astroloji

Merhametli yönünüzü keşfedeceksiniz. Hayır işlerine girişmenin tam zamanı.

KOÇ (21 Mart - 19 Nisan)
Merhametli yönünüzü keşfedeceksiniz. Hayır işlerine girişmenin tam zamanı. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, eski dostlarla karşılaşabilirsiniz. 23 ve 24 Şubat'ta ise aşk konusunda hoş sürprizler sizi bekliyor. 27'sindeki dolunay beraberinde soğuk algınlığı gibi küçük çaplı sağlık sorunları getirebilir, önleminizi alın. İşleriniz çok yoğun olacak ama spora vakit ayırmaya özen gösterin.BOĞA (20 Nisan - 20 Mayıs)
Kariyer konusunda olumlu gelişmeler var. Şanstan yararlanmaya bakın çünkü Mart'ta bu kadar şanslı olmayacaksınız. Hafta sonu sevgilinizle küçük bir kaçamak ikinize de iyi gelir. Ay sonuna doğru gönül meselelerinde olumlu gelişmeler var. Özellikle 27 Nisan'da doğmuş olanların ayakları yerden kesilebilir. Parasal konuları fazla kafaya takmayın, illa ki çıkış yolu bulursunuz.


İKİZLER (21 Mayıs - 20 Haziran)
Ay sona ererken işleriniz yolunda gidecek. Özellikle sıkı çalışmanızın parasal karşılığını almanız sizi rahatlatacak. 26'sından sonra inanılmaz fırsatlar önünüze çıkabilir, kesinlikle değerlendirin. İş değişikliği de söz konusu olabilir ama içiniz rahat olsun, yeni işinizde şimdikinden çok daha fazla para kazanacaksınız. 27'sinde ailevi veya mal mülkle ilgili bir konuda sizden cevap bekleniyor.


YENGEÇ (21 Haziran - 22 Temmuz)
Mali konular ve kariyer açısından parlak bir hafta. Fırsatları tepmeyin. Kartlarınızı doğru oynarsanız kâra geçersiniz. Bugün ve yarın kısa yolculuklar söz konusu. 27'sindeki dolunay işyerinize hareket getiriyor. Bir yakınınız zihninizi meşgul ediyor, sorun yaşayabilirsiniz. Şubat'ın çok verimli bir ay olduğunu unutmayın ve elinizden geldiğince yararlanın, Mart'ta faydasını göreceksiniz.


ASLAN (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Bu hafta sonu dokunduğunuz her şeyi altına çeviriyorsunuz. Ancak ayın 27'sine doğru ağır bir mali yükumlülük altına girebilirsiniz. Ayın son haftası sizin açınızdan çetin geçebilir ama sorun etmeyin, her şeyin üstesinden gelirsiniz. Bu arada imkan bulursanız yaşadığınız şehirden bir müddet uzaklaşın, Mart'ta yoğun işleriniz nedeniyle fırsat bulamayabilirsiniz.


BAŞAK (23 Ağustos - 22 Eylül)
İşleriniz başınızdan aşkın ama siz de böylesini seviyorsunuz. Jüpiter'in Güneş'le yaptığı açı yaratıcı işlere girişmenizi sağlıyor. Sporu ihmal etmeyin. İki faydası var: Hem sağlıklı kalacaksınız hem de zihninizi daha kolay topladığınız için vereceğiniz kararlar daha sağlıklı olacak. 27'sindeki dolunay, bir duruma veya ilişkiye daha önce hiç bakmadığınız bir gözle bakmanızı sağlayacak.


TERAZİ (23 Eylül - 22 Ekim)
Kartlarınızı doğru oynamayı başarırsanız 25 Şubat Pazartesi, iş ve aşk hayatınızda altın değerinde bir gün olacak. Zaten bugünden başlayan bir enerji artışı söz konusu. Bu hafta iş görüşmeleri ve sosyal toplantılar için ideal. 27 Şubat'ı ortasına alan tarihlerde sizin için o ana kadar sır olan bir olay sürpriz bir şekilde açıklanacak. Ama bunun sonuçları sizi rahatsız da edebilir.


AKREP (23 Ekim - 21 Kasım)
23 ve 24 Şubat geceleri aşk hayatınız zirvede. 27'sinde büyük bir partiye davet edilebilirsiniz. 1 Kasım'ı ortasına alan üç gün içinde doğanlar için hafta iyi geçiyor. Bu hafta sonu ise sevgiliniz ya da eşinizle kısa fakat unutulmaz bir geziye çıkabilirsiniz. Aklınıza takılan sorunların çözümü için dost ve arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin. İşinize yarayacak çözümler gelebilir.


YAY (22 Kasım - 21 Aralık)
Hafta sonu ailenizin desteğini hissedecek ve bu enerjiyi somut yarara dönüştürebileceksiniz. Maddi açıdan da parlak bir dönem. Şubat ayını kariyerinizde etkileyici bir gelişmeyle bitireceksiniz. Tadını çıkarmaya bakın çünkü Mart ayı genel olarak istediklerinizi vermeyebilir. Ayın 25'inden itibaren alacağınız kararları iki kere düşünün, fevri davranışlarda bulunabilirsiniz.


OĞLAK (22 Aralık - 19 Ocak)
Bu hafta sonu duygu yoğunluğunuz had safhada. Durup dururken saatlerce ağlayabilir
ya da kahkahalarla gülebilirsiniz.Ama bu hafta sonunun aynı zamanda aşk hayatında ciddi adımlar atmaya yani nişanlanmaya ya da evlenmeye en müsait tarihler olduğunu da bilmelisiniz. Bugündün başlayarak Mart'ın 3'üne kadar olan dönemde soğuk algınlığına açıksınız, dikkatli olun.


KOVA (20 Ocak - 18 Şubat)
Bu gece ayın en romantik gecelerinden birini yaşayabilirsiniz. Hafta içinde ummadığınız bir yerden gelen para işlerinizi yoluna koymanız için ilaç niteliğinde. Fiziksel ve sosyal aktivitelere hız vermenin tam zamanı. Ne de olsa artık bahar geliyor ve siz tüm bir kış sezonunu tembel tembel oturarak geçirdiniz. 27 Şubat'taki dolunay sadece size değil, herkese mutluluk ve şans getirecek.


BALIK (19 Şubat - 20 Mart)
Hafta sonu arkadaş çevrenizde çok popüler olacaksınız. Romantik açıdan da güçlü olacağınız bir dönem. Evli veya hamileyseniz bu hafta içinde çocuk ya da çocuklarla ilgili küçük bir problem yaşayabilirsiniz. 25-27 Şubat tarihlerinde doğanlar üzerlerindeki olumlu havanın da etkisiyle çok pozitif günler yaşayacaklar. Bu arada dikkat etmeniz gereken küçük bir nokta da sır tutmak...