Ata Demirer'in heykeltıraş arkadaş paniği

Ata Demirer'in heykeltıraş arkadaş paniği
Ata Demirer'in heykeltıraş arkadaş paniği
Ata Demirer, önceki akşam Karaköy Bej'de bir arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi. Ünlü komedyen, flaşlar patlayınca soluğu muhabirlerin yanında aldı: "Yanımdaki arkadaşım Bursa'dan geldi. Kendisi heykeltıraş olur, benim heykelimi yapacak" dedi.

RADİKAL- Ata Demirer, önceki akşam bir arkadaşıyla Karaköy Bej’deydi. İkilinin daldığı koyu sohbet, görüntülendiklerini anlamalarıyla kesildi. Demirer, telaşla habercilerin yanına gelip soru beklemeden anlatmaya başladı: “Yanımdaki arkadaşım Bursa’dan geldi. Kendisi heykeltıraş olur. Benim Buda heykelimi yapacak. Gerçi benden nü heykel de olmaz, nö olur.”

GEL GEL, OLAN OLDU ARTIK
İkili, uzun sohbetin ardından Karaköy’den ayrılıp, taksiyle Demirer’in Cihangir’deki evine geçti. Habercilerin arkalarından geldiğini fark etmeyen ikili, flaşlar patlayınca paniğe kapıldı. Demirer apartman kapısına doğru yürürken, arkadaşı durup “Şimdi ne yapacağız?” diye seslendi. Aldığı yanıt ilginçti: “Gel gel, olan oldu artık!” 

TELEFONU DÜŞÜRDÜ
Ata Demirer, bir an önce apartmana girmek için acele edince telefonunu yere düşürdü. Arkadaşı ise o sırada şaşkınlıkla olan biteni izliyordu. (BEHLÜL AYDIN-Hürriyet)