Atalay Demirci'nin esprileri çalıntı mı?

Atalay Demirci'nin esprileri çalıntı mı?
Atalay Demirci'nin esprileri çalıntı mı?
'Yetenek Sizsiniz' yarışmasında birinci olan Atalay Demirci'nin beden diliyle ilgili esprilerinin, bir uzmanın seminerinden alıntı olduğu iddiası sosyal medyayı salladı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 'nin 1'incisi Atalay Demirci'nin performanslarında yaptığı esprilerin başkasına ait olduğu iddia edildi. İddiaya göre Demirci'nin vücut diliyle ilgili yaptığı espriler, Ahmet Şerif İzgören isimli bir uzmanın 2003 yılında yayınladığı görüntüler ile tamamen aynı.

Beden dilinin dünyada farklı Türkiye’de farklı yorumlanmasından yola çıkılarak yaptığı esprilerle birinciliği kapan Atalay Demirci’nin, özellikle İtalyanlar ile Türkler arasındaki beden dili farkını yıllar önce anlatan Ahmet Şerif İzgören'in sözleriyle birebir aynı olması bomba gibi patladı!

Beyaz TV'de yayınlanan "Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze" programına katılan Atalay Demirci, hakkında çıkan 'çalıntı gösteri' iddialarına, "2 saat sahnede kaldım 1,5 dakikası, beden dili seminerinden diye benim gösterimin tamamına çalıntı diyenler var. Onlarla da hesaplaşacağız" dedi.