Athena Gökhan evlendi, sahneye Teoman çıktı

Athena Gökhan evlendi, sahneye Teoman çıktı
Athena Gökhan evlendi, sahneye Teoman çıktı
Türk rock-ska müziğin önde gelen isimlerinden Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz dün akşam dünya evine girdi. Gecede, müziğe geri döndüğünü açıklayan Teoman sahneye çıktı.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, dün akşam Caddebostan Büyük Külüp'te dünya evine girdi. 500 kişilik davetli grubunun katıldığı törende Gökhan Özoğuz hayatını uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Melis Ülken ile birleştirdi.

Mazhar Alanson’un nikah şahidi olduğu geceye Şebnem Ferah, maNga, Duman, Seçkin Piriler, Nil Karaibrahimgil, Demir Demirkan, Sertab Erener, Serdar Erener, Kenan Doğulu, Beren Saat, Ozan Doğulu ve eşi, Erkan Can ve eşi, Mithat Can, Biricik Suden, Saba Tümer, Hasan Kaçan, Biricik Suden, Teoman, Barış Falay, Mustafa Altıoklar gibi ünlü sanatçılar katıldı.

Nikah töreninin ardından Özoğuz çifti mutlu günlerinde yalnız bırakmayan misafirleri ile tek tek ilgilendi. İlerleyen saatlerde Athena sahnede yerini alarak eğlencenin startını verdi. İlk olarak Arsız Gönül şarkısı ile sahne açılışını yapan grup, geceye katılan sanatçı dostlarını birbiri ardına sahneye davet etti. İlk olarak Duman’ı sahneye davet eden Gökhan Özoğuz , Kaan Tangöze ile 'Senden Daha Güzel' ve 'Herşeyi Yak' şarkılarını birlikte söylediler.

Sahneye çıkan Kenan Doğulu 'Tutamıyorum Zamanı' ve 'Çakkıdı' şarkılarından sonra, uzun bir zaman sonra ilk defa sahneye çıkan ve iki İngilizce şarkı söyleyen Teoman’a gitarı ile eşlik etti. maNga grubu da “Cevapsız Sorular”ı söyledikten sonra Şebnem Ferah “Sil Baştan” şarkısını söyledi.

Beş katlı düğün pastasının kesilmesinden sonra eğlence kaldığı yerden sabaha kadar devam etti.