ATV'nin yeni dizisinin ömrü kısa oldu

ATV'nin yeni dizisinin ömrü kısa oldu
ATV'nin yeni dizisinin ömrü kısa oldu
Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Seçkin Özdemir ve Sezin Akbaşoğulları'nın paylaştığı Racon: Ailem İçin adlı dizinin henüz 2 bölüm yayınlanmışken final karar aldığı iddia edildi. Dizi iki bölümde reytinglerde umduğunu bulamamıştı.

RADİKAL - ATV'de başrollerinde Mehmet Aslantuğ,Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sezin Akbaşoğulları, Sarp Akkaya, Ekin Türkmen, Barış Arduç, Tomris İncer gibi isimlerin yer aldığı 'Racon: Ailem İçin'in final yapacağı iddia edildi.

Dizi sektöründe adeta kıyım yaşanıyor. ATV'nin büyük umutlarla seyircinin beğenisini sunduğu yeni dizisinin ömrü de çok uzun olmadı.

Yayın hayatına 10 Mart Salı günü başlayan ve henüz 2 bölüm yayınlanan 'Racon: Ailem İçin' isimli dizi reytinglerde istediği başarıyı gösteremedi. Mehmet Aslantuğ, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir ve Sezin Akbaşoğulları gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin 4. bölümde final yapacağı konuşuluyor.

Yapımcılığını TMC Film'in yaptığı 'Racon: Ailem İçin', yeraltı dünyasında yaşananları konu alıyor. Henüz kanal ve yapımcı şirketten dizinin final yapıp yapmayacağına dair bir açıklama gelmedi. 

Acun Ilıcalı'dan Kaçak Gelinler sürprizi