Ayda, 'Boğaz'da Yangın Var'la geliyor

Ayda, 'Boğaz'da Yangın Var'la geliyor
Ayda, 'Boğaz'da Yangın Var'la geliyor
O Ses Türkiye ile yıldızı parlayan ve Halil Sezai'nin İsyan şarkısıyla Youtube'da rekor kıran Ayda, Boğaz'da Yangın Var şarkısına bir video klip çekti.

O Ses Türkiye 'de büyük beğeni toplayan ve ardından çıkardığı single çalışması Youtube'da rekor kıran Ayda Mosharraf, video klibiyle artık televizyon erkanlarında hayranlarıyla buluşacak.

Sony Music etiketiyle yayımladığı ilk single çalışması “Boğaz’da Yangın Var” için klip çeken şarkıcı hayli iddialı.

O Ses Türkiye'nin yıldızı iddialı dönüyor

İsveç doğumlu annesi Türk, babası İran ’lı olan Ayda Mosharraf 22 yaşında, O Ses Türkiye’ye katıldı. 10 yaşında şarkı söylemeye başlayan Ayda, daha önce Yetenek Sizsiniz Türkiye elemelerine katılmış ve Acun Ilıcalı tarafından O Ses Türkiye’ye katılması teşvik edilmişti.

Ayda, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla da dikkat çekiyor.

 

Böylece Ayda O Ses Türkiye 2011 elemelerini geçerek Hülya Avşar’ın takımına katılmış ve düelloda Hülya Avşar tarafından elendi. 2012-2013 O Ses Türkiye elemelerinde Kings Of Leon’dan Sex On Fire şarkısını söyleyen Ayda, ardından Yusuf Eren Çelebiler Düellosu’nda Part Time Lover adlı şarkı ile, ardından Gizem Dinç ile düellosunda ise Free Your Mind adlı şarkıyı seslendirdi.

İrem Derici'den 'mastürbasyon' tepkisi!

Halil Sezai’nin Twitter hesabında İsyan şarkısını Ayda’nın kendisinden daha güzel yorumladığına dair açıklama yapması ile bir anda dikkatleri çekti.

Asena'dan İbrahim Tatlıses itirafı

İrem Derici: 'Dedikodumu yapanlar kaba etimi yesin'

İnternette tanıştığı kadını annesiyle aldattı