Aydilge 'Aşka Gel'di!

Aydilge 'Aşka Gel'di!
Aydilge 'Aşka Gel'di!
Son albümü 'Yalnızlıkla Yaptım'ı geçen yıl çıkaran genç kuşağın başarılı ismi Aydilge, arayı fazla açmadan yeni single'ı 'Aşka Gel'i Dokuz Sekiz etiketiyle yayımladı. Şarkıyı sevmek özgürleştirir düşüncesinden hareketle yazan Aydilge, klibi için Şile'de kamera karşısına geçti.

Sözleri Aydilge’ye, bestesi Aydilge, Alen Konakoğlu ve Volkan Sarubaş’a ait olan ‘Aşka Gel’in düzenlemesini Alen Konakoğlu yaptı. The Kulube Stüdyo’da kayıtları yapılan şarkının son ses düzenlemesini Amerikalı ses mühendisi Steve Corrao tarafından tamamlandı. Aşkı bir özgürlük yolculuğu olarak niteleyen Aydilge, sevmek özgürleştirir düşüncesinden yola çıkarak yazdığı ‘Aşka Gel’in sözlerinde düşünmeden, hesapsız sevmenin, insanı emniyet bağlarından koparıp nasıl da yaşamla doludizgin, doya doya dans ettirmeye başladığını vurguluyor.

Aydilge, ‘Aşka Gel’in video klibi içinse Gökhan Palas yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Şile Akçakese’deki Bungalow Koyu’nda çekilen klip, yazın enerjisi izleyiciye yansıtıyor.
Yazarlık, radyoculuk kariyerlerine de bir yandan devam eden başarılı müzisyen Aydilge, son olarak 2014 yaz sezonunun iddialı projelerinden Fox TV’de yayınlanan ‘Kiraz Mevsimi’ dizisinin jenerik şarkısını söylemişti.


  ETİKETLER:

  Fox

  ,

  emniyet

  ,

  Kiraz Mevsimi