Aylık ve yenilenen Tempo'yla tanışın

Aylık ve yenilenen Tempo'yla tanışın
Aylık ve yenilenen Tempo'yla tanışın

Yeni Tempo?da Carpe Diem, Cream ve Cabaret adlarında üç yeni bölüm bulunuyor.

İSTANBUL - 22 yıl önce doğdu. Türk dergiciliğinde bir ikon oldu. Bakanlar düşürdü, tabular yıktı. Tempo, şimdi aylık bir dergi olarak çıtayı yükseltiyor.
Yaşayan en sıkı entelektüellerden Umberto Eco, en popüler filozof Alain de Botton, Murat Belge, dünyanın en iyi şeflerinden Carlo Bernardini her ay yazılarıyla Tempo’da. Dünyayı yöneten siyasetçiler özel yazılarıyla Türk kamuoyuna Tempo’dan sesleniyor. İlk sayıda Gazze meselesini, Filistinli başmüzakereci Saeb Erekat, Umberto Eco ve Cengiz Çandar’ın kaleminden izliyoruz. Sabah’ın kara kutusu Ergun Babahan’ın itirafları; Sezen Aksu’dan Uzay Heparı efsanesi, Geleceğin yedi top modeli, İsmet İnönü’nün gizli dindarlığı dikkat çeken diğer konular. 

Melih Gökçek, Örümcek Adam’a karşı!
Derginin içinde üç özel bölüm var.  Carpe Diem sayfaları kültür takvimi tutmak isteyenler için bire bir. Cream bölümünde Türkiye’den ve dünyadan jet-set partiler; Cabaret bölümündeyse bol kahkaha okurları bekliyor. İlk sayıda ilginç bir çizgi roman var: Melih Gökçek, Örümcek Adam’a karşı! 144 sayfalık ‘Gökyüzünden Türkiye’ albümü de şubat sayısıyla herkese hediye. Orhan-Fatma Durgut çiftinin havadan çektikleri fotoğraflar, insana kendini Türkiye’nin üstünde uçan bir kuş gibi hissettiriyor. (Yaşam Servisi)