Ayrılık sebebini açıkladı

Ayrılık sebebini açıkladı
Ayrılık sebebini açıkladı
Oyuncu Ebru Cündübeyoğlu'nun sürpriz bir kararla 'Avrupa Avrupa' dizisinden ayrılması merak uyandırmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Cündübeyoğlu, kafalardaki soru işaretlerini giderdi.

TRT 1 ekranlarında yayımlanan ‘ Avrupa Avrupa’ dizisinde ‘Gülbahar’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, ani bir kararla diziden ayrılmıştı. Bu sürpriz karara şaşıran ve nedenini merak eden hayranları ise Cündübeyoğlu’nu Twitter ’dan soru yağmuruna tutmuş, oyuncu ise "Daha güzel sürprizlere hazırlanıyor. Emin ol yokluğum hissedilmeyecek. Sevgiler" cevabını vermişti.

Radikal’e konuşan Ebru Cündübeyoğlu, diziden ayrılışıyla ilgili kafalarda soru işareti bırakan detayları netleştirdi. Yapım şirketiyle ilgili karşılıklı aldığı bir karar neticesinde diziden ayrıldığını söyleyen oyuncu, “Hikâyenin gidişatıyla ilgili bir problem vardı. Gülbahar karakteri biraz sıkışmıştı. Bunun dışında yeni sezon ücretiyle ilgili de anlaşamadık. Beraber böyle olmasını daha iyi olacağına kanaat getirdik” dedi.

Önümüzdeki sezondaki yeni projeler için görüşmelere başladığını anlatan Cündübeyoğlu, “Şu an netleşen bir şey yok, ancak görüşmeler başladı” derken, Avrupa Avrupa’nın yapım şirketiyle de ilgili olarak, “Belki yollarımız ileride kesişir, ancak şu an için böyle bir durum söz konusu değil” dedi.


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  TRT

  ,

  Yeni Sezon

  ,

  Avrupa

  ,

  Ünlü

  ,

  Sürpriz

  ,

  sezon