AZ KALDI

Urban Bug'dan yazı Kilyos dolaylarında geçirenleri çok mutlu edecek bir haber
Haber: Mehmet TEZ / Arşivi

Erick Morillo haftaya Solar'da
Urban Bug'dan yazı Kilyos dolaylarında geçirenleri çok mutlu edecek bir haber: 6 Temmuz Cumartesi gecesi yeni açılan Solar'da parti var. Daha doğrusu Carlsberg sponsorluğunda Subliminal Sessions var Solar'da... (Bu arada MC Solaar Solar'a gelse süper başlık çıkar o habere...). Urban Bug'ın pek sevdiği Yousef bu defa Subliminal Session 3 isimli albümünün dünya turnesinde olan Erick Morillo'ya eşlik edecek. Gecenin gelişimi şöyle: Tarkan açıyor, perküsyon insanı Mav, Yousef'le birlikte takılıyor ve Morillo durumu devralıyor.
Yousef'i önceki Urban Bug etkinliklerine katılanlar hatırlayacak. Ministry of Sound ile çalışıyor. Erick Morillo'yla aynı menajere sahip, dolayısıyla birlikte takılıyorlar. Yousef pek çok ünlü isimle de birlikte setler yapıyor. Bunların arasında Global Underground Uruguay ve Singapore'u ile tanıdığımız Darren Emerson da var. Kendisi Ibiza adasında da faaliyetlerde bulunmuş. Pacha ve Space gibi mekânlarda çalmış. Hani referans olur diye... Şimdilerde 10.000 BC adı altında Paul Woolford ile prodüksiyonlara imza atıyor.
Gelelim assolist Morillo'ya. Kendisi uzun setleriyle tanınıyor. Söylenenlere göre bayağı yüklü bir bagajla geliyormuş. Beş adet deck olacak (imiş). Morillo, Dominik ve Kolombiya kökenli bir DJ/prodüktör. Ministers De La Funk, Pianoheadz, RAW, Smooth Touch, RBM, Deep Soul, Club Ultimate, Li'l Mo Ying Yang isimleriyle çalışmaları bulunuyor. Whitney Houston, Crystal Water, Jocelyn Brown, Basement Jaxx, Madison Avenue gibi isimlere remix'ler yapmış, âlemlerde saygı gören bir şahsiyet.
Subliminal Sessions gecesi 21.00'den sabah 08.00'e kadar sürecek. Ederi 25 milyon TL. Biletler sadece kapıdan satılacakmış. Ayrıntılı bilgi isteyen arkadaşlar varsa tabii ki http://www.urbanbug.com adresine bakabilirler. Ulaşım bilgileri aynen şöyle: Solar Beach'e Urban Bug tarafından saat 21.00'den itibaren her saat başı gidiş / dönüş servisi yapılacak. Serin ve hareketli bir hafta sonu tercih edenlere...