Azra Akın, Ecem Çırpan'ı teselli etti

Azra Akın, Ecem Çırpan'ı teselli etti
Azra Akın, Ecem Çırpan'ı teselli etti
Azra Akın, Miss Word 2015'te dereceye giremeyen Ecem Çırpan'ı teselli etti. Yarışmada jüri üyeliği de yapan Akın, "Sevgili Ecem, beni her zaman bir kardeş olarak görebilirsin" dedi.

Azra Akın, geçtiğimiz cumartesi gecesi Çin’de yapılan “Miss World 2015”te dereceye giremeyen Ecem Çırpan’a destek oldu. Yarışmanın jüri koltuğunda da oturan 2002 Dünya Güzeli Akın, sosyal medyada hesabında final gecesi Çırpan’la çekilen bir fotoğrafını yükledi.

Akın, Türkiye’yi yarışmada temsil eden 18 yaşındaki Çırpan’a o karenin altında, “Sevgili Ecem ülkemizi çok güzel temsil ettin, yolun açık olsun. Beni her zaman bir kardeş olarak görebilirsin” diye seslendi.

Final gecesinde Arzu Kaprol imzalı elbisesiyle dikkat çeken Akın, Instagram hesabında 2002 yılında Dünya Güzeli seçildiği geceden bir fotoğraf yükledi ve o ana dair hissetiklerini de anlattı:

İÇİNİZİN GÜZELLİĞİ YÜZÜNÜZE YANSISIN

“Bundan tam 13 yıl önce 21 yaşına bastığım o geceyle başlayan serüven, bana kendi dünyam dışında başka dünyalar da olduğunu öğretti.. Güzellik yarışmaları sadece görsel güzelliğin yarıştığı bir yer değil, asla olmamalı. Kadının empati gücünü, merhamet duygusunu, duyarlılığını, kalbinin gücünü kutlayan bir yarışma olmalı... İçinizin güzelliği hep yüzünüze yansısın, bir kadın için en önemlisi bu.” (Hürriyet)