Azra Akın hastanelik oldu

Azra Akın hastanelik oldu
Azra Akın hastanelik oldu
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde çekimleri devam eden 'Çilek' adlı sinema filminin başrol oyuncusu Azra Akın, ayağını incitmesi sonucu hastaneye götürüldü. Akın, tedavisinin ardından taburcu edildi.

EREĞLİ - Yapımcılığını Halil Sezai, yönetmenliğini Emrah Sönmez'in üstlendiği; Azra Akın, Kadir Özdal, Bülent Şakrak, Ahmet Olgun gibi oyuncuların rol aldığı sinema filminin çekimleri Ereğli'de sürüyor. Azra Akın, dün gece çekim sonrasında yaya olarak otele giderken kaldırıma çarptığı sağ ayak serçe parmağını incitti. Ayak parmağında oluşan ağrı nedeniyle Ereğli Özel Anadolu Hastanesi'ne kaldırılan Akın, yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi. Hastane çıkışında kendisini cep telefonu ile görüntülemeye çalışan hayranlarını görünce yüzünü üzerindeki hırkasıyla gizleyen Azra Akın otomobile kadar yüzü kapalı şekilde yürüdü. Bu sırada hastane önünde görüntü almaya çalışan gazetecilere, Akın'ın yanında bulunan iki arkadaşı tepki gösterdi. Çevredeki vatandaşların araya girmesi ile iki kişi, Akın ile birlikte otomobille hastane önünden uzaklaştı. Bu sırada otomobile binen Azra Akın'ın emniyet kemerini bağladığı görüldü.
Hastane yetkilileri, Azra Akın'ın ayak parmağında incinme olduğunu ve önemli bir durumunun bulunmadığını belirttiler. (İlhan ÇETİN//DHA)