Babalar Günü

Klasiklerden başlayalım. Mesela Abbate'den şık bir gömlek. Üstelik gömlek alanlara, plaj çantaları ve plaj setleri hediye.

Son dakika hediyeleri
Klasiklerden başlayalım. Mesela Abbate'den şık bir gömlek. Üstelik gömlek alanlara, plaj çantaları ve plaj setleri hediye. Ya da Dufy'den bir gömlek alabilirsiniz, beğendiniz bir kravat da hediyesi. World, Axess, Bonus ve Maximum kartlarından birine sahipseniz, 4 taksitle ödeme kolaylığından da yararlanabilirsiniz. Çarşı Mağazaları'na uğrarsanız eğer, gömlek ve kravattan başka ürünlere de göz atabilirsiniz. Tişört, triko, kol düğmeleri, kemer, parfüm ve cüzdanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Sarar'ın indirimi de sürüyor. A'dan Z'ye her şey indirimde. Damat-Tween'den hediye almak için isteyen Advantage Card sahiplerinin 3 değil 5 taksitle ödeme yapacağını hatırlatalım. Nakit ödemelerde yüzde 15 indirim var. Mithat Selection da güne özel hediyeler hazırladı. 150 milyon TL ve üzeri alışverişlerde özel üretim kol düğmeleri hediye.
Haklısınız, giysi seçmek zordur. Parfüm almaya ne dersiniz? Monsier Balmain, meyve ve tatlı baharat kokularını seviyorsa babanızın hoşuna gidecektir. Üstelik bu özel gün hatırına deo stick hediyeli. Ya da Oriflame'in erkek bakım ürünlerine göz atın. Tıraş sonrası losyon, vücut spreyi, roll-on ve nemlendiriciden oluşan komple bakım için Rebel serisi bu ay yüzde 30 indirimli.
Saat almak da iyi fikir. Bizden iki öneri: Hislon Chronograph serisini yeni piyasaya sürdü. Saatlerin fiyatları 143 ile 200 dolar arasında. Armani saatleri de güzel bir alternatif. 80 model arasında babanıza uyacak bir saati muhakkak bulursunuz. İlle de alışılmışın dışında ama kullanışlı bir hediye olsun diyorsanız Derishow/mimarca'nın Gün Batımı tasarımı babanızın balkonda, terasta, bahçede kullanabileği, ahşap ayak ve metal servis platosundan oluşan yarı sehpa, yarı tepsi özel bir ürün.
Gömlek, kravat almaktan sıkılanlara Gusto'nun de bir müjdesi var. Babanıza derginin ilk 12 sayılık koleksiyonunu hediye edebilirsiniz. Dergi şarabın olduğu kadar sert içkiler, puro ve özel yiyecekler dünyasının da kapılarını açıyor. Bir telefon (0212 244 00 18) yeterli. Elinizi çabuk tutun, çünkü sayı sınırlı!
Şöyle birlikte yenen güzel bir yemek belki tüm hediyelerden daha çok hoşuna gidecektir babanızın. Nereye gideceğinizi hemen söyleyelim. Maçka'daki Schnitzel Restaurant. Üstelik 16 Haziran'da gelenlere, Schnitzel logolu şarap hediye. Bilgi ve rezervasyon için 0212 231 31 61'i arayabilirsiniz. Maçka uzak kalıyorsa, Anadolu yakasında bir mekân önerelim. Caddebostan'daki Cafe Algida. Bilgiyi 0216 385 20 61'den alabilirsiniz.