Babası ünlü seri katil çıktı

Babası ünlü seri katil çıktı
Babası ünlü seri katil çıktı

41 yaşındaki Roberts (sağda) babası Charles Manson hakkında ?Babanın Hitler olduğunun ortaya çıkması gibi bir durum? diyor.

LONDRA - Doğduktan sonra evlatlık verilen Amerikalının babası seri katil Charles Manson çıktı! Gerçek, uzun araştırmalardan sonra 41 yaşındaki Matthew Roberts’ın, annesinin Manson tarafından bir uyuşturucu partisinde tecavüze uğradığını öğrenmesinin ardından ortaya çıktı. Roberts, 1968’de doğduktan tam bir yıl sonra seri katil Manson ve arkadaşları Los Angeles’ta dokuz kişiyi öldürmüştü. “Bu, babanın Hitler olduğunun ortaya çıkması gibi bir durum” diyen 41 yaşındaki adam, “Benim kahramanım Gandi. Tamamen şiddet karşıtı, barış yanlısı biri ve vejetaryenim. Bir böceği dahi incitemem” diyor.
Şu an 75 yaşında ve ömür boyu cezayla hapiste olan babasının kimliğini öğrendikten sonra bir süre yazışan Roberts, biyolojik babası için “En zor şey anneme tecavüz eden bir canavara sevgi beslemek. Onu sevmek istemiyorum ama ondan nefret etmek de istemiyorum” diyor.
Manson’ın öldürdükleri arasında yönetmen Roman Polanski’nin 8.5 aylık hamile eşi aktris Sharon Tate de vardı. (The Daily Mail)