Badi Ekrem Maddy

Badi Ekrem Maddy
Badi Ekrem Maddy

Madonna nın spor salonunun duvarlarını, şarkıcının pop art tarzı resimleri süslüyor.

Madonna, Mexico City'de Hard Candy adlı bir fitness salonu açtı, gelenleri kapıda karşıladı, 20 kişilik bir gruba özel 'spor hocalığı' yaptı

Şarkıcının son albümüyle aynı adı taşıyan Hard Candy fitness salonuna aylık üyelik 160 dolar (yaklaşık 250 TL). Ödemeyi yıllık olarak peşin yapanlar, iki ay bedelsiz spor yapabiliyor. 2 bin 800 metrekare büyüklüğündeki salon şehrin elit kesiminin oturduğu Bospues de las Lomas semtinde hizmet veriyor. 52 yaşındaki Madonna , “Eğer konserlerimi seyrettiyseniz, işimde pek ‘kaytarmadığımı’ görmüşsünüzdür. Aynı disiplini sporda da gösteriyorum. Onun için Hard Candy personeli, üyelerin devamlılığını da takip edecek. Sporu ciddiye alıyorum, onun için salonlarımda hava atmak için üye olup sonra da kapıdan içeri adım atmayan kişiler görmek istemiyorum” diyor.
Madonna, Mexico City kentini seçmesine gerekçe olaraksa geçen yıl ‘Sticky&Sweet’ turnesi kapsamında geldiği kenttekilerin enerjisini beğenmesini gösteriyor. Hard Candy Fitness salonlarının Arjantin , Rusya ve Brezilya’nın da aralarında bulunduğu 10’dan fazla ülkenin büyük şehirlerinde de açılacağı açıklandı. Ancak ABD , Maddy’nin atılım planında yer almıyor.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Arjantin

  ,

  Madonna

  ,

  spor