Bana kendimi hayvanat bahçesindeki hayvan gibi hissettirmeyin!

Bana kendimi hayvanat bahçesindeki hayvan gibi hissettirmeyin!
Bana kendimi hayvanat bahçesindeki hayvan gibi hissettirmeyin!
İngiliz top model Care Delevingne Twitter hesabından paparazzilere sert çıktı. Model paparazzilerden 'empati' talebinde bulundu

RADİKAL - Dünya podyumlarının son dönemdeki gözde isimlerinden, İngiliz model Cara Delevingne Twitter hesabından paparazzilere çıkıştı. Londra Moda Haftası için Londra’da bulunan ve pazartesi günü düzenlenen Burberry Prorsum defilesine katılan Delevingne paparazzi meselesinin gittikçe kötüleştiğini yazarak “Şikâyet etmiyorum ama bu sırf bu nedenle kendi şehrimde rahat dolaşamamaktan dolayı üzgünüm” dedi.
Delevingne “Bu yetişkin erkeklerin, insanlara duygusu olmayan objeler gibi davranmasına müsaade etmeyi reddediyorum. Bu konuda asla sessiz olmayacağım” diye devam etti ve “Başkaları için empati besleyebilirsiniz” dedi.

Cara Delevingne'den Mevlana paylaşımı

Kate Moss ile birlikte reklamlarında rol aldıkları Mango markasının organizasyonu için Milano’ya geçmeden önce de İtalyan basınına seslendi, genç model: “Milano’daki beyler! Yüzümü sadece bana kaba davrandığınız zaman örtüyorum, lütfen bana kendimi hayvanat bahçesindeki bir hayvan gibi hissettirmeyin” diye yazdı. (The Daily Mail)