Barbaros Şansal Kıbrıs'ta gözaltına alındı

Barbaros Şansal Kıbrıs'ta gözaltına alındı
Barbaros Şansal Kıbrıs'ta gözaltına alındı
Türkiye'nin ünlü modacılarından Barbaros Şansal, Lefkoşa'daki Ercan Devlet Havalimanı'ndan KKTC'ye giriş yaptığı sırada üzerinde uyuşturucu madde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı.

RADİKAL - Türkiye 'nin en önemli modacıları arasında olan ve "Terzi Yamağı" lakabıyla anılan Barbaros Şansal, Ercan Devlet Havalimanı'ndan KKTC 'ye giriş yaparken, alandaki narkotik köpekleri kendisine tepki verdi. Bunun üzerine üst araması yapılan Şansal, üzerinde uyuşturucu madde bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alındı.

Gündem Kıbrıs gazetesinin haberine göre Barbaros Şansal, bugün tutuklanma istemiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarılacak.


  http://www.radikal.com.tr/135475413547541

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Faşizm testi! - sblgngr

  Haberi okuduğunuzda ilk düşündüğünüz şey; sanat dünyasına yakın bir isim, uyuşturucuyla bağlantısı olabilir tabii ise, demokrasiyle yönetilen bir hukuk devletinde yaşıyorsunuzdur. Yok aklınıza bu adam muhalif ve çok zeki birisi, geçmişte de birileri bir yerlere kaçırdı ve bu çok rahat ve güzel konuşabilen adam, bu kaçırma olayıyla ilgili hiçbir şey anlatamadı ve sonrasında da hiç sesi duyulmadı, bu uyuşturucuyu da birileri sokmuş olabilir çantasına ise faşist bir yönetimle yönetilen bir ülkedesinizdir.