Başka türlü sutyenler bunlar...

Başka türlü sutyenler bunlar...
Başka türlü sutyenler bunlar...

Triumph markalı çamaşır düğmesine basınca Japonya ya hoş geldiniz diyor(solda). Kopçanın yerini bulmakta zorlanan erkekler rahat nefes alabilir.

Dantelli, fırfırlı, müzikli, kokulu kesmiyor; iç çamaşırı sektörü artık yaratıcılıkta sınır tanımıyor

KONUŞUYOR
Dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Triumph’ın Japonya kolu, ülke turizmine destek vermek amacıyla bir sutyen üretti. Tasarımcısı Hikaru Kawai olan çamaşırın üstünde ‘Japonya’ya hoş geldiniz’ yazıyor. Tasarım, otobüs şoförü üniformasını andırıyor: Lacivert renkli bir büstiyer, üstünde de üç adet altın renkli düğme bulunuyor. Alt kısımdaysa, üstünde Japonya haritasının basılı olduğu minicik bir etek var. Yukarıdaki altın düğmelere basıldığında İngilizce, Japonca ve Kore dilinde ‘Japonya’ya hoş geldiniz’ diyen bir ses kaydı da duyuluyor.

MIKNATISLI
Sutyen açma konusunda beceriksiz erkeklere çare: Ünlü Fransız iç çamaşırı markası Lingerie Dement, geleneksel kopçayla açılan sutyenler yerine mıknatıslı iç çamaşırı takımları üretti. Seri, markanın internet sitesinde ‘Romantik ve yaramaz’ olarak tanımlanıyor ve mıknatısların son derece sağlam olduğu garantisi veriliyor. Fakat bu pek ucuz bir zevk değil çünkü lüks markanın külotları 45 dolardan (yaklaşık 64 TL), ipek iç çamaşırı setleri de 137 dolardan (yaklaşık 195 TL) başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fikri beğenip Fransa veya Amerika’daki mağazalara gidemeyenler Jollia.fr adresinden online alışveriş yapabilir.


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Altın

  ,

  Fransa

  ,

  Japonya