Beatles 'oyun' için birleşti!

Beatles 'oyun' için birleşti!
Beatles 'oyun' için birleşti!

Los Angeles'teki tanıtımda Ringo Starr, Paul McCartey ile sahnedeydi

Efsanevi rock grubu Beatles'ın video oyununu grubun hayatta kalan üyeleri McCartney ve Ringo Star tanıttıLOS ANGELES - Beatles grubunun hayattaki iki üyesi Paul McCartney ve Ringo Starr, hit şarkılarının bulunduğu bir video oyununun tanıtımı için Los Angeles’taki E3 teknoloji ve elektronik eğlence fuarında bir araya geldi.
Amerikan teknoloji sitelerinde yer alan habere göre, Microsoft şirketinin Xbox oyun konsolu için çıkardığı karaoke tarzı Rock Band oyunu kullanıcıların, 45 Beatles şarkısını, uyarlanmış kumanda aletleriyle "gitar, bas gitar ve davul" gibi çalmalarına olanak sağlıyor.
Grubun yaşamını yitiren üyeleri John Lennon ve George Harrison’ın dul eşleri Yoko Ono ve Olivia Harrison’ın da katıldığı tanıtımda, 9 Eylül'de piyasaya çıkacak oyunun, online satın alınabilecek "All You Need is Love" adlı fazladan bir şarkıdan sağlanacak gelirinse Sınır Tanımayan Doktorlar adlı örgüte aktarılacağı belirtildi.
Oyuncuları, Beatles’ın konser verdiği Liverpool’daki Cavern Club ve New York’taki Shea Stadyumu gibi yerlere götüren video oyunu için Paul McCartney ve Ringo Starr, "Oyunu çok sevdik, harika" dedi.(aa)