'Bebeğin babasını arayan kadın' reklam filmi çıktı

'Bebeğin babasını arayan kadın' reklam filmi çıktı
'Bebeğin babasını arayan kadın' reklam filmi çıktı
YouTube'da yayımladığı videoda, tek gecelik ilişki sonrası hamile kaldığını ve bebeğinin babasını aradığını duyuran kadın, hikayenin gerçek olmadığını açıkladı. Kadın, Avustralya'nın tatil beldesi Mooloolaba'nın reklamını yapıyormuş...

RADİKAL - Avustralya'nın gözde tatil beldesi Mooloolaba'da geçirdiği tatilin son gecesinde yaşadığı tek gecelik ilişki sonucunda hamile kalan Fransız turist Natalie Amyot’un hikâyesinin, bir sosyal medya şirketi tarafından hazırlanan pazarlama numarası olduğu ortaya çıktı.
Fransız kadın , internette paylaştığı videodan bir gün sonra kendi YouTube hesabında bunun Sunny Coast adlı sosyal medya şirketi tarafından planlanan bir aldatmaca olduğunu söyleyen bir açıklama paylaştı.
'İlk görüşte âşık olduğu' adamın telefon numarasını aldığını, ancak daha sonra cep telefonunu kaybettiğini ve bu nedenle ona ulaşıp bebekten bahsedemediğini söyleyen 26 yaşındaki Amyot’un bu açıklamasının yalan olduğunu eski bir arkadaşı da doğruladı. Kadının gerçek adının Alizee Michele olduğunu söyleyen arkadaşı, yıllardır Avustralya’daki Sunshine Coast Üniversitesinde okuduğunu ekledi. 

Tatil beldesinde bebeğinin babasını arıyor

Çarşamba günü Sunny Coast sosyal medya şirketinin sahibi olan Andy Sellar, bir YouTube videosuyla gerçeği açıkladı. Sellar videoda “Benim adım Andy Sellar ve ben Sunny Coast sosyal medya şirketinin sahibiyim. Bu Mooloolaba için yapılan viral bir videoydu. Biz işlerimiz için bu tarz videolar yapıyoruz. Birçok kişinin bundan rahatsız olduğunu ve çok mutlu olmadığını biliyorum. Bu genç kadın sadece bir gönüllüydü. Bütün Facebook ve YouTube’dan gelen soruları ben cevapladım. Bunların genç kadınla hiçbir ilgisi yok, o sadece bir aktris” dedi. Video da Sellar, bunu Mooloolaba harika bir yer olduğunu ve ilgi çekmesi için yaptığını da açıkladı. (The Daily Mail)