Begüm Akkaya'nın umutlu bekleyişi sürüyor

Begüm Akkaya'nın umutlu bekleyişi sürüyor
Begüm Akkaya'nın umutlu bekleyişi sürüyor
Norman Atlantic'te yaşanan yangın faciada kayıp olan Begüm Akkaya'nın babası Hakan Akkaya'dan henüz iyi haber gelmedi. Kappatur şirketi, "Hakan Bey, Saat 05.00 civarı bizi arayarak filikada olduğunu, sis ve dalgalar içerisinde ilerlemeye çalıştıklarını söyledi. Bir daha bağlantı kuramadık" dedi.

Norman Atlantic’te yaşanan yangın faciada Türk yolculardan 50 yaşındaki Havise Savaş hayatını kaybetti. Nişanlısı 55 yaşındaki Hakan Akkaya’nın ise kayıp olduğu öğrenildi. Doktor olan Akkaya’nın kaybolan ikinci filikaya bindiği belirtildi. Kappatur şirketi, “Hakan Bey, Saat 05.00 civarı bizi arayarak filikada olduğunu, sis ve dalgalar içerisinde ilerlemeye çalıştıklarını söyledi. Bir daha bağlantı kuramadık” dedi.

Yangında kaybolan Doktor Hakan Akkaya’nın tiyatro oyuncusu kızı Begüm Akkaya umudunu kaybetmediğini söyledi. NTV’ye konuşan Akkaya, “Umudumu kaybetmiyorum asla. O yüzden kötü bir habergeleceğini de düşünmüyorum. Tur şirketi ile görüştüm onlar da bana kötü bir haber vermediler. Yaşadığını ama şu an nerede olduğunu bulamadıklarını söylediler.” Konsolosluğun da arama çalışmalarına başladığını aktaran Akkaya, “Bize soruyorlar ‘Bir haberiniz var mı?’ diye. Biz de eli mahkûm onların söyleyeceği şeyleri bekliyoruz” dedi.


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  Kayıp

  ,

  Doktor

  ,

  Tur

  ,

  NTV