Belçim Bilgin'in çok önemli bir mesajı var

Belçim Bilgin'in çok önemli bir mesajı var
Belçim Bilgin'in çok önemli bir mesajı var
Efsanevi Hard Rock Cafe, meme kanserine karşı küresel farkındalığın artması amacıyla dünya çapında 16'ncısını gerçekleştireceği Pinktober kampanyasını bu yıl Belçim Bilgin'in sözcülüğünde ilk kez Türkiye'ye taşıdı. Tüm geliri Türkiye Meme Vakfı'na bağışlanacak kampanya için son 10 gün. İşte Belçim Bilgin'in mesajı...

Tüm dünyada 44 yıldır markasını ve logosunu ikonik bir seviyeye taşıma başarısını göstermiş olan efsanevi Hard Rock Cafe, meme kanserine karşı küresel farkındalığın artması amacıyla dünya çapında 16’ncısını gerçekleştireceği Pinktober kampanyasını bu yıl Belçim Bilgin’in sözcülüğünde BKM ve Biletix’in destekleriyle ilk kez Türkiye ’ye taşıdı

Meme kanserine karşı küresel farkındalığın artması amacıyla her yıl Ekim ayı boyunca global bazda gerçekleştirilen Pinktober’ın İstanbul ayağında; etkinlikler ve ürün satışlarından elde edilecek gelir; erken teşhis olanaklarının yaygınlaştırılması ve mamografi kalite standartlarının yükselmesi için kurulan Türkiye Meme Vakfı / MEVA’ya bağışlanacak.

Pembe T-Shirt’ler ve Pembe Menüler Pinktober Yararına Satışta!
Hard Rock Cafe İstanbul’un Pinktober için tasarladığı pembe İstanbul logolu tişörtleri ve cesaret, umut ve gücü temsil eden pembe kurdele şeklindeki pin’leri de Ekim ayı boyunca bu global harekete destek olmak isteyen kişiler için hem mağazada, hem de www.pinktoberistanbul.com adresinde online olarak satışta olacak.


Hard Rock Cafe’nin Pinktober için özel olarak hazırladığı “Pembe Menüler” de yine Ekim ayı boyunca, MEVA’ya destek olmak isteyen herkesin beğenisine sunulacak.
Ülkemizde Meme Kanseri tedavisine verilen değeri arttırmak amacıyla Hard Rock Cafe İstanbul, BKM ve Biletix işbirliğiyle geliştirilen Pinktober kampanyasına sosyal medya üzerinden katılmak da mümkün.

Hard Rock Cafe’nin ev sahipliği yaptığı global dayanışma hareketini markanın ürünlerini kullanarak ya da günlük hayatta yakaladığınız ‘farkındalık’ anlarını, sosyal medya hesaplarınızdan #PINKTOBER ve #PEMBEYLEYASA etiketleriyle paylaşarak, meme Kanseri’ne karşı yaratılan farkındalık kampanyasına sosyal medyada da destek verebilirsiniz.
Bilgi için: http://www.pinktoberistanbul.com/