'Ben de Özledim' hayranları 'Leyla ile Mecnun'a karşı!

'Ben de Özledim' hayranları 'Leyla ile Mecnun'a karşı!
'Ben de Özledim' hayranları 'Leyla ile Mecnun'a karşı!
'Ben de Özledim' bu akşam final bölümüyle ekrana gelecek. TRT de aynı akşam 'Leyla ile Mecnun'un yayınlamadığı 104. bölümünü ekrana getirmeye karar verdi. Dizinin takipçileri zamanlamayı manidar buluyor.

Star TV'de yayınlanan ve bu akşam final bölümüyle izleyicisiyle buluşacak olan 'Ben de Özledim'in Twitter 'daki hayran hesabı bir çağrıda bulundu.

İşte o çağrı: 

"Bu Çarşamba 23.30'da Star TV'de Ben de Özledim'in finali var...Saat 00.45'te ise TRT daha önce çekilen ancak yayınlanmayan Leyla ile Mecnun'un 104. bölümünü yayınlayacakmış.

Leyla ile Mecnun'un 104. Bölümü; Ramazan özel bölümü olarak çekildi. Ancak dizi yayından kaldırılınca yayınlanmadı. Bölümün konusu Leyla öldükten sonraki bir yıl. Mecnun'un konuşmadığı o bir yılı görüyoruz. Yani yeni sezon (olsaydı) konusu değil. Ara geçiş bölümü gibi bir şey... 'Ben de Özledim' ne kadar 23.30 gibi görünse de 23.40'ta başlamakta. Reklamlar ile gece 01.15 gibi bitiyor. Leyla ile Mecnun 104. bölümü ise saat 00.45'te başlayacakmış. Yani 'Ben de Özledim'in final bölümünün sonuna doğru...Neden bu saat? Ne amaçlandı?" denildi.

TRT'nin yayın akışındaysa 'Leyla İle Mecnun'un bu gece 00:15'te yayınlanacağı duyuruldu.