Beni Böyle Sev için geri sayım başladı!

Beni Böyle Sev için geri sayım başladı!
Beni Böyle Sev için geri sayım başladı!
Beni Böyle Sev'in merakla beklenen 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ömer ve Ayşem'in yepyeni maceraları 22 Eylül pazartesi saat 19.55'te TRT 1 ekranlarında olacak.

Dünyaya gözlerini zengin bir ailenin tek ama mütevazı çocuğu olacak açan Ömer, annesinin bütün hayatını etkileyen aşırı alakası ile birlikte büyümüştür. Babası ise despot ve sevgisini asla belli etmeyen bir insandır. O da Ömer’in bir an önce mezun olup kendi şirketlerinde bir işin ucundan tutmasını istemektedir. Fakat Ömer’e hayallerini hiçbir zaman sormamıştır. Ömer fotoğraf çekmeyi çok seven ve ileride mimar olmak isteyen bir gençtir.

BİRBİRİNDEN FARKLI KÜLTÜRLER AYNI AŞKTA BULUŞTU
Ayşem ise Trabzon’dan İstanbul ’a üniversiteye gitmek için gelen, hayata pozitif bakan , neşeli ve hareketli bir kızdır. Memleketlerinde köftecilik ile yaşamını sürdüren babasından hayatında ilk kez ayrı kalmıştır. Ayşem’in İstanbul’da çalabileceği tek kapı amcasınınkidir. Fakat bir gün yengesinin kendisini “istenmeyen yeğen” ilan ettiğini öğrenince evi terk eder.

Beni Böyle Sev’in geçtiğimiz bölümünde neler oldu?

Ömer ve Ayşem polis ile karşılaşınca ne yapacaklarını bilemezler. Ayşem, Zeyno’yu korumaya söz vermiş ve bunun için uğraşmaktadır. Fakat Ömer, Zeyno gibi düşünmemektedir. Melda da Ömer gibi düşününce Zeyno iyice sinir olur. Karakolda ifadesi alınan Zeyno komplo kurbanı olduğunu itiraf eder. Fakat Tahir’in görüşmeye gelmesi işleri başka bir boyuta taşır. Tolga ise bir yandan ev aramaktadır fakat aklı hep Zeyno’dadır.

Mazhar’ın hayatı yine çetrefilli bir şekilde değişmiştir çünkü Reyhan geri dönmüştür. Reyhan da Mazhar ile burun buruna gelmekten pek hoşnut değildir ama olan olmuştur.

BENİ BÖYLE SEV 67. BÖLÜM FRAGMANI

22 Eylül pazartesi kendi saatinde ve kendi kanalında yayınlanacak Beni Böyle Sev setinden kareler:

22 Eylül pazartesi kendi saatinde ve kendi kanalında yayınlanacak Beni Böyle Sev setinden kareler: