Benim Stilim yarışmasının All Star'ı başlıyor

Benim Stilim yarışmasının All Star'ı başlıyor
Benim Stilim yarışmasının All Star'ı başlıyor
TV8'de ekrana gelen 'İşte Benim Stilim'de 3 sezonun en iyi yarışmacılarını bir araya getirecek 'İşte Benim Stilim All Star' 31 Ağustos Pazartesi günü başlıyor.

TV8 'de ekrana gelen 'İşte Benim Stilim'de 3 sezonun en iyi yarışmacılarını bir araya getirecek 'İşte Benim Stilim All  Star ' 31 Ağustos Pazartesi günü başlıyor.

'İşte Benim Stilim'de jüriler Nur Yerlitaş 'hata affetmem', Uğurkan Erez 'kıyafet nasıl taşınır?', Ivana Sert 'hem tarz hem klas artık her şey daha zor', Kemal Doğulu ise 'bana anlatma stilini göster' diyor.  

'İşte Benim Stilim All Star'da son 3 sezonun en çok konuşulan yarışmacıları Özden Cerrahoğlu, Aycan/Nurcan Şencan, Çiğdem Çelik, Ezgi Ünal, Emel Özkızıltaş, Ayşenur Balcı, Tuğçe Ergişi, Nazlı Kayaaslan, Ayşegül Doğan, Gülşah Yılmaz, Gizem Güler, Ezgi Baylar, Nihal Candan ve Maria Surina her gün verilecek olan konseptlere uygun giyinmeye çalışacak. Jürinin değerlendirmesi ile en az puanı alan yarışmacı üzgün surat rozetinin sahibi olacak ve eleme gecesinde eleme heyecanı yaşayacak.