@ubuget

Beren Saat'ten 'Muhteşem' dönüş

Beren Saat'ten 'Muhteşem' dönüş
Beren Saat'ten 'Muhteşem' dönüş
'Muhteşem Yüzyıl Kösem'  dizisi istenen reytinglere ulaşamayınca Beren Saat kadroya iki bölüm erken dahil oldu. Saat'in  hızlı 'Kösem' performansı dizinin reytinglerini artırdı.
Haber: ÜMİT BUGET - umit.buget@radikal.com.tr / Arşivi

RADİKAL- ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’  dizisi istenen reytinglere ulaşamayınca Beren Saat kadroya iki bölüm erken dahil oldu.

Saray koridorunu ‘Anastasia Thsilimpou’ adımlamaya başlarken dizinin reklam dönüşü mutfaktan çaylarını alıp salona dönenler koridorun sonunda Beren Saat’le karşılaştılar. ‘Anastasia’ kendi 90 dakikasını tamamlamadan yerini Saat’e bırakınca tecrübeli oyuncu ‘genç’ adaşının sularına girmiş oldu.

Kösem Sultan 'Anastasia Thsilimpou'nun hikayesi


BEREN SAAT'TEN ÇOK HIZLI BAŞLANGIÇ!

Beren Saat son dönemlerin en hızlı ekran başlangıcını yaptı ve  önce padişahın öldüğünü düşüne halkın isyanı bastırdı sonra Sultan 1. Ahmed’i iyileştirecek şifayı buldu ve  ilaveten vurulmasına rağmen (göğsündeki cevşen sayesinde) ölmeyerek  sarayda bir anda ‘ en çok konuşulanlar’ arasına girdi.BEREN SAAT REYTİNGLERİ ARTIRDI
Aynı esnada sosyal medyada da Beren Saat performansı menfi ve müspet birçok yorum alırken Saat’in diziye katılması reytingleri de artırdı. Geçen hafta AB’de 6,50’lik reytingle ilk sırada yer alan dizi bu hafta 8,13’lük bir performans gösterdi. ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’  Total’de de büyük sıçrama yaparak geçen hafta ancak 15. olabildiği sıralamada 6. sıraya yükseldi.

Muhteşem Yüzyıl Kösem'deki aslanın hikayesi

Bu hafta bir kısmı da meraktan ekran başına geçen izleyici orada tutulabilecek mi bilinmez, ama Beren Saat’in kararlılığı ve korkusuzluğuyla ‘Hürrem’den izler taşıyan ‘Kösem’ performansı dizinin aradığı ateşleyici güç olabilir.

Hülya Avşar'ın Kösem Sultan yasakları


  http://www.radikal.com.tr/149548914954891

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Reyting i Beran Saat ile açiklamak bilimsel olmaz! - user1145964

  Her seyi kadro degisikligi ile aciklamak cok yanlis olur. Bir deneyi yapildigi zaman, bir faktorun etkisini olcmek icin, her seyin ayni sadece o faktor un degismesi gerekiyor. Bu dizide, kadro olarak herkez ayni, sadece Kosem karakterini canlandiran isim degisiyor ama, dizi içerigi olarak, Beran Saat in sahne aldigi bolum diger bolumlere gore çok zengin, hareketli ve heyecanli. Kisacasi, ayni içerikli bolumde Anastasia Thsilimpiou oynasa reytingler ne olurdu sorusuna cevap vermek guç, ama 3 tane alternatif var : daha iyi, ayni veya daha lotu!