Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'e dönüşüm piyangosu

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'e dönüşüm piyangosu
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'e dönüşüm piyangosu
Bergüzar Korel- Halit Ergenç çiftinin başına talih kuşu kondu. Ulus'taki sitede birleştirdiği, tanesi 2.5 milyonu bulan dört dairesi olan ailenin evleri Kentsel Dönüşüm kapsamına girdi.

Bergüzar Korel- Halit Ergenç çiftinin başına talih kuşu kondu. Ulus’taki sitede birleştirdiği, tanesi 2.5 milyonu bulan dört dairesi olan ailenin evleri Kentsel Dönüşüm kapsamına girdi.

Ulus’taki sitede birleştirdiği, tanesi 2.5 milyonu bulan dört dairesi olan ailenin evleri Kentsel Dönüşüm kapsamına girdi. Akmerkez'in karşısında, İstanbul 'un en değerli arazisine konumlandırılmış olan Belediye Sitesi, kentsel proje için ismi geçen yerler arasında önem taşıyor. Daire başına 2.5 milyon lira hesaplanınca bazı ev sahipleri parasını alırken, Bergüzar Korel- Halit Ergenç çifti gibi diğer ev sahipleri ise daire karşılığında almayı tercih etti. Gözde çiftin 4 daireyi birleştirerek yaptırdığı tam 300 metre karelik lüks bir evi bulunuyor. Hal böyle olunca sitede en çok pay hakkı olan çift, ya tek bir daire alacak ya da 200 metrekareden olmak üzere iki daire sahibi olacak. Evlerini satışa çıkardığı zaman servetine servet katacak iki oyuncu bu durumdan da oldukça memnun. Selami Şahin’in ofisinin bulunduğu sitede İlker Aksum’un da sevgilisiyle beraber yaşadığı bir daire bulunuyor. ( Akşam )