Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'i seçim vaadi yaptılar!

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'i seçim vaadi yaptılar!
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'i seçim vaadi yaptılar!
Türk dizilerinin büyük ilgi gördüğü Şili'de belediye başkanlığı seçiminde ilginç bir vaatte bulunuldu. Vine Del Mar kentinin kadın belediye başkanı Virginia Reginato, yeniden seçildiği taktirde ülkede şu anda reytinglerde zirvede yer alan "Binbir Gece" dizisinin yıldızları Bergüzar korel ve Halit Ergenç'i kente getirmeye söz verdi.

RADİKAL - Bergüzer Korel ile Halit Ergenç hayranlığı Türkiye 'den binlerce kilometre uzakta bir ülkede ilginç bir hal almış durumda. Son yıllarda Türk dizilerinin tutkunu haline gelen Şili'de şu sıralar Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in oynadığı Binbir Gece en sevilen diziler arasında. İşte siyasetçiler de bu sevgiyi oya çevirmeye çalışıyor.

Takvim'in haberine göre, Şili'nin sahil kenti olan Vine Del Mar'ın kadın belediye başkanı Virginia Reginato, seçmeninin gönlünü kazanmak için "Şehrimize, Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'i getireceğim. Bu müthiş ikiliyi, ekranda görmekle kalmayacak onlarla tanışma imkanı da bulacaksınız" vaadinde bulundu. Daha önce Vine Del Mar'a Ricky Martin ve Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü yıldızları getiren Başkan 'ın vaadi, Şili kadar Arjantin'deki gazeteler ve haber sitelerinde de geniş yankı buldu.

'SULTAN KOREL'

Daha önce Şili'nin en çok izlenen TV kanalıyla röportaj gerçekleştiren Bergüzar Korel için Belediye Başkanı Reginato, "Sultanlar kadar güzel" yorumu yaptı.