Berkay silahlı saldırıya uğradı!

Berkay silahlı saldırıya uğradı!
Berkay silahlı saldırıya uğradı!
Adı bir dönem Fenerbahçeli futbolcu Caner'in eşi Asena Erkin'le aşk dedikodularına karışan ünlü popçu Berkay, sahne aldığı gece kulübünden evine dönerken silahlı saldırıya uğradı. Berkay'ın içinde bulunduğu araca 6 kurşun isabet etti!

RADİKAL - Olay, Beşiktaş Levent Gonca Sokak üzerinde meydana geldi. İddialara göre, sabah saat 05.00 sıralarında sahne aldığı gece kulübünden ayrılan Berkay, Beykoz'da bulunan evine gitmek için yola çıktı. Levent Gonca Sokak üzerinde Berkay'ın içinde bulunduğu araca motosikletli iki şüpheli şahıs yaklaştı. Araca yaklaşan iki şüpheli şahıstan biri yanında getirdiği silahla araca ateş etmeye başladı. Şüpheli şahsın silahından çıkan mermiler aracın sol tarafında bulunan çamurluğuna denk geldi. Şahıslar olay yerinden motosikletle kaçarak kayıplara karıştı. Şans eseri olayda yaralanan olmadı.

Olayla ilgili ilk görüntüleri paylaşan Berkay'ın menajeri Özgür Aras olayı sosyal medyadan böyle duyurdu;

Silahlı saldırıya uğrayan Berkay şikayette bulunmak üzere Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gitti. Berkay'ın olayla ilgili şikayetçi olduğu belirtilirken, ifadesi sabahın ilk saatlerine kadar sürdü.

Berkay Şahin, 5 saat süren işlemlerinin ardından avukatı Ayşegül Mermer ile birlikte çıkan Asayiş Şube Müdürlüğü'nden ayrıldı. Demet Akalın ve eşi Okan Kurt ile Fettah Can'ın eşi Cansu Kurt, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gelerek bir süre kaldı.


Berkay Şahin olayla ilgili "Arabayı ben kullanıyordum. İki kişilerdi. Beyaz bir motosikletin üzerindeydiler. Birisinde kar maskesi, diğerinde kask vardı.  Zaten adalete intikal etti. En kısa sürede inşallah sonuçlanacak. En kısa sürede çözüleceğine eminim. O kadar yorgunum ki arkadaşlar hiç uyumadım. Hiç uyumadan şimdi Viyana’ya konsere gideceğim. Anlayışınız için teşekkür ederim’’ diye konuştu. Gazetecilerin daha fazla sorusunu kabul etmeyen Berkay Şahin, "Hiç uyumadan şimdi Viyana’ya konsere gideceğim" dedi. Olayda çok sayıda kurşun isabet eden lüks aracı emniyet otoparkına çekılen Berkay Şahin, bir yakınının kullandığı ciple ayrıldı. (DHA)