Berkay'ın avukatından silahlı saldırı açıklaması

Berkay'ın avukatından silahlı saldırı açıklaması
Berkay'ın avukatından silahlı saldırı açıklaması
Şarkıcı Berkay'ın otomobiline geçtiğimiz günlerde silahlı saldırı yapılmıştı. Berkay'ın avukatı Ayşegül Mermer konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.

RADİKAL- Şarkıcı Berkay'ın otomobiline geçtiğimiz günlerde silahlı saldırı yapılmıştı. Berkay'ın avukatı Ayşegül Mermer konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.

Mermer açıklamada şöyle dedi: "Malumunuz olduğu üzere müvekkilim Berkay Şahin'e yapılan silahlı saldırıya ilişkin emniyet birimlerince gerekli tahkikat yapılmakta olup en kısa zamanda saldırganların bulunacağına ilişkin inancımız sonsuzdur.

BU OLAYLA BERKAY ŞAHİN’İN HİÇBİR İLGİSİ YOKTUR
Ancak bu gün konu ile ilgisi olmayan sağlıksız bilgilere dayanarak basın yayın organlarında müvekkilimin sahne aldığı iş yerinin sokağında meydana gelen olayı müvekkilim Berkay Şahin ile ilişkilendiren haber ve yorumlara yer verilmektedir. Bu olayla Berkay Şahin'in hiçbir ilgisi yoktur. Bu sebeple bu basın duyurusunu yapma zorunluluğu doğmuştur. Somut olaya ilişkin haber ve yorumlarda daha dikkatli davranılmasının Gerek halkın bilgilenme ve gerçekleri öğrenme hakkına gerekse basın meslek ilkelerinin korunmasına daha doğru ve sağlıklı bir biçimde hizmet edeceği düşüncesindeyiz. Bu konuda siz değerli basın mensuplarının gerekli özen ve hassasiyeti göstereceğinize olan inancımızı vurgulayarak değerli çalışmalarınızda başarılar dileriz" denildi.