Berna Arıcı 200 kişiye dava açtı

Berna Arıcı 200 kişiye dava açtı
Berna Arıcı 200 kişiye dava açtı
Kendi tasarımlarıyla bikini sektörüne girmeyi planlayan şarkıcı Berna Arıcı, 200 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. İstanbul Adliye Sarayı'nda suç duyurusu sonrası çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan yayınlayan Arıcı şu mesajı yazdı: "Face hesap açan, fotograf çalan, hakaret edenlerin hepsi şikayet edildi. Sonra isimleri bir bir yayınlayacağım ve sıcaklarda ifadenizi verirsiniz."

Kendi tasarımlarıyla bikini sektörüne girmeyi planlayan Berna Arıcı İstanbul Adalet Sarayı’ndaydı.

Ünlü isimlerin sosyal medyada uğraşmak zorunda kaldıkları sorunlardan biri de kendi hesaplarında yayınladıkları fotoğrafların çalınması veya reklam amaçlı kullanılması oluyor. Sahte hesaplar ve sosyal medya üzerinden yapılan hakaretlerse adeta bu işin rutinleri haline gelmiş.

Ancak oyuncu Berna Arıcı, tüm bu hakaretlere ve hırsızlıklara karşı daha fazla sessiz kalmamış ve soluğu İstanbul Adalet Sarayı’nda almış. Neredeyse 200 kişiyi şikayet eden Berna Arıcı hakkını aramanın verdiği mutluluğu takipçileriyle şu sözlerle paylaşmış: Face hesap açan, fotograf çalan, hakaret edenlerin hepsi şikayet edildi. Sonra isimleri bir bir yayınlayacağım ve sıcaklarda ifadenizi verirsiniz. Affetmek yok para cezası da büyükmüş. Benle uğraşmak neymiş görelim bakalım. Toplam 200 kişi.” (Sözcü)