Beyonce Superbowl provasında

Beyonce Superbowl provasında
Beyonce Superbowl provasında
Superbowl gecesi sahne alacak olan Beyonce, prova fotoğraflarını paylaştı. Karelerde sanatçının yorgun görünmesine rağmen, sahneden inmemesi dikkat çekiyor.

Her yıl milyonları ekran başına çeken, ABD ’nin en önemli spor etkinliği Superbowl’da sahne alacak olan Beyonce’nin prova görüntüleri basında yer buldu. Instagram’da paylaşılan fotoğraflarda, annesiyle birlikte provaya gelen sanatçının hayli yorgun olduğu dikkat çekiyor. Bir diğer fotoğrafta ise 3 Şubat akşamı gerçekleşecek olan ABD Futbol Ligi şampiyonluk maçı Superbowl’da sahne alacak olan sanatçının fanları ise heyecanlı bir bekleyiş içerisinde. Sebebi ise New Orleans’taki şov sırasında sahneye çıkıp sanatçıyla tanışma fırsatına sahip olmaları…

Pepsi’nin açıklamasına göre, ilginç dans pozlarını siteye koyan fanlar arasında bir yarışma düzenlenecek, fotoğraflar Beyonce’nin şovu sırasında ekranda gösterilecek. Resimlerin arasından 50 şanslı kişi, bir arkadaşıyla beraber Beyonce’nin yanında sahneye çıkabilecek. Son dönemde, ünlü şarkıcının eski grubu Destiny’s Child ile Superbowl’da bir araya geleceği dedikoduları da gündeme gelmiş, fakat grup üyelerinden Michelle Williams’ın bu iddiaları yalanlamıştı.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Futbol

  ,

  Beyonce

  ,

  spor

  ,

  Ünlü

  ,

  yarışma