'Beyonce'nin en utanç verici şovu'ndan kareler...

'Beyonce'nin en utanç verici şovu'ndan kareler...
'Beyonce'nin en utanç verici şovu'ndan kareler...
Ünlü şarkıcı Beyonce'nin Libya lideri Muammer Kaddafi'nin üçüncü oğlu ve ulusal güvenlik danışmanı Mutasım-Billah'a verdiği özel konserin fotoğrafları ortaya çıktı.
Yılbaşı gecesi Karayipler, St. Barts adasındaki Nikki Beach’te Beyonce’nin beş şarkı için 2 milyon dolar aldığı öne sürülmüştü. Playboy Kaddafi’nin içki kadehleriyle dolu masada arkadaşlarıyla eğlenirkenki fotoğraflarını İngiliz The Daily Mail gazetesi, ‘Beyonce’nin en utanç verici şovu’ başlığıyla verdi. Beyonce’nin dansçı mayosuyla küçük ve rüküş bir sahnede Kaddafi’ye özel gösteri yapmasını sert dille eleştiren gazete, hayranlarının Beyonce’nin basit bir kulüpte sahneye çıkmasının yanı sıra 1988’de Lockerbie faciasında ölenlerin yakınları adına da üzüntü duyacağı tahmininde bulundu.

Lockerbie kurbanlarını unuttu
Londra-New York seferini yapan Pan Am 103 sefer sayılı Boeing 747 uçağı, 21 Aralık 1988’de havada infilak etmiş, İskoçya’nın Lockerbie kasabasına düşen uçaktaki 258 kişi ve kasabadaki 17 kişiyle birlikte 275 kişi ölmüştü. Semtex adlı patlayıcıyı uçağa yerleştirenlerin Libya uyruklu olduğu anlaşılmış, 2003’te de Kaddafi Libya’nın olayda sorumlu olduğunu kabul etmişti. Kaddafi, kazayla bağlantılı olarak tutuklanan ancak geçen ağustosta bir Libyalı doktor, ölmek üzere olduğunu ispatlayınca İskoçya’da tutulduğu hapishaneden salıverilen Abdülbasit Ali Muhammed El Megrahi’yi ‘kahraman gibi’ karşılamıştı. (The Daily Mail)