Beyonce'nin Photoshop'suz fotoğrafları internete sızdı

Beyonce'nin Photoshop'suz fotoğrafları internete sızdı
Beyonce'nin Photoshop'suz fotoğrafları internete sızdı
ABD'li müzisyen ve aktris Beyonce'nin birkaç yıl önce çekilen fotoğraflarının Photoshop'suz halleri internete sızdı. Pek çok kişi "o da bir insan, ne var bunda" derken, olay akıllara Cindy Crawford'un yaşadıklarını getirdi.

RADİKAL - 2013 yılında Beyonce’nin marka yüzü olduğu bir reklam kampanyasının ‘photoshop’la düzeltilmemiş fotoğrafları internete düştü.

Hürriyet’te yer alan habere göre Beyonce’nin fotoğraflarında yoğun bir fondöten uygulamasına rağmen bozulmuş cildi ve akneleri dikkat çekiyor.

33 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız Beyonce'den henüz fotoğraflar hakkında bir yorum gelmedi.

radikal

Efsane top model Cindy Crawford'un Photoshop'suz hali internete sızdı

radikal


radikal

'YAPMAYIN, O DA BİZİM GİBİ BİR İNSAN!'

radikal

Sosyal medyadaki pek çok kullanıcı ‘Bu Beyonce mi?’ diyerek ünlü yıldızın tanınmaz hale geldiğini düşünse de, pek çok kullanıcı da ‘o da bizim gibi bir insan ve bu fotoğraflar onun güzelliğini ve yeteneğini takdir etmemize engel değil’ yorumuyla ünlü yıldıza destek çıkıyor.

'ZÜPPELİĞE GEREK YOK'

radikal

Beyonce’nin daha önce oynadığı reklam kampanyalarında cildinin beyazlaştırılması ve bikinili fotoğraflarında kıvrımlarının ‘düzeltilerek’ Photoshop’la olduğundan daha ince hale getirilmesine tepki gelmişti.

Beyonce o dönem, olduğundan daha ince göründüğü fotoğrafların kullanılmasını "züppe bir davranış olarak" nitelendirmiş, fotoğrafların kullanılmamasını istemişti. Şarkıcının bu hareketi, kadın vücudunun her haliyle güzel olduğunu savunan kişilerden alkış toplamıştı.

radikal

CİNDY CRAWFORD’DAN SONRA İKİNCİ VAKA

Geçtiğimiz günlerde Cindy Crawford’un da Photoshop’suz fotoğrafları internete sızmış, sosyal medya kullanıcıları ağırlıkla “Kadın dediğin böyle olur” minvalinden yorumlar yapmıştı.