'Big Brother Türkiye' evine gelmeden tepki gördü!

'Big Brother Türkiye' evine gelmeden tepki gördü!
'Big Brother Türkiye' evine gelmeden tepki gördü!
'Big Brother Türkiye'den sağlık sorunları nedeniyle diskalifiye edilen Oktay'ın yerine gelen isime tepki vardı.

Oktay’ın bir süredir devam eden ve bundan sonra da etmesi muhtemel görüyen sağlık sorunları nedeniyle Big Brother evinden diskalifiye edilmesinin ardından Big Brother Türkiye evine yedek isimlerden Emrah geldi.

‘Big Brother Türkiye’nin, dün gece (22 Aralık Salı) ekrana gelen bölümünde ’Big Brother’, Emrah’ı ev halkına tanıttı ve onlardan yeni ev arkadaşlarına ‘merhaba’ demelerini istedi. Ancak ‘Big Brother Türkiye’ ev halkı, Emrah’ın eve girecek olmasını pek de hoş karşılamadı.

İdil, ‘sen bizim yedeğimizsin’ diye bağırırken, Seda, ‘misafirimize iyi davranalım, 5 günlük tatile gelmiş’ diyerek Emrah’ın bu evden ilk elemede gönderileceği sinyallerini verdi. Gökçen ise, ‘Hepimizi biliyor, hepimizin karakterini biliyor. Kime nasıl davranacağını iyice inceleyelim, ona göre aramızda tutup tutmayacağımıza karar verelim’ diyerek Emrah’a karşı dikkatli olacağının altını çizdi.

EMRAH’IN İŞİ ZOR

Ev halkına, Emrah’ın ‘Dost kazanmaya değil, 1 milyon kazanmaya geldim’ sözlerini hatırlatan Sinan’dan sonra Rezan da Emrah’a evin giriş kapısını arkadan sürgüleyerek Emrah’ı bu evde istemediğini belli etti. Tüm bu olanlardan sonra bu akşam (23 Aralık Çarşamba) ilk kez ‘Big Brother Türkiye’ evine girecek olan Emrah’ın işi hayli zor...

Big Brother İdil bakın kim çıktı

Big Brother'da aşk itirafı

Big Brother Türkiye'de hesaplar kesildi!