Bilinmeyen bir şarkısı ortaya çıktı

Bilinmeyen bir şarkısı ortaya çıktı
Bilinmeyen bir şarkısı ortaya çıktı
Pop kralı Michael Jackson'ın daha önce hiç yayımlanmamış bir şarkısının 25 saniyelik kısmı internet sitelerine sızdı

Warhol gözüyle...
Pop art efsanesi Andy Warhol’un 1984 tarihli bu Michael Jackson portresini New York’ta bir sanat galerisi 18 Ağustos’da açık artırmaya çıkaracak. 300 bin dolar açılış fiyatıyla başlayacak müzayedede tablonun fiyatının 10 milyon dolarları bulması bekleniyor.


LOS ANGELES - 25 Haziran’da hayatını kaybeden pop kralı Michael Jackson’ın daha önce hiç yayımlanmamış bir şarkısı internete sızdı. ‘A Place With No Home’ adlı şarkının 25 saniyelik kısmını yayımlayan TMZ.com, şarkının ne zaman kaydedildiğinin bilinmediğini yazdı. Şarkı sözleri ve melodisi, America adlı grubun ‘A Horse With No Name’ adlı şarkısıyla benzerlik taşıyor. Nitekim Jackson’ın, 1971’de bir numara olan bu şarkı üstünde çalışmak için gruptan izin aldığı açıklandı. Grubun menajeri Jim Morey, grup üyelerinin gurur duyduğunu ve şarkının tüm Jackson hayranlarına ulaşmasını umduklarını söyledi.

Baba dayağından dansla kurtulurmuş
Michael Jackson, çocukken çevikliği sayesinde babası Joe Jackson’ın dayağından kurtulmuş. Kardeşi Tito, İngiliz Daily Mirror gazetesine “Bacak oyunları o kadar hızlıydı ki babamız ona kemerle vurmaya kalktığında Michael onun etrafında dans edip dayaktan kurtulabiliyordu. Vurmayı başaramayan babam da dövmekten vazgeçip gülmeye başlıyordu” dedi. Jackson, küçükken şarkı söylerken yanlış ses çıkardığında babasının onu dövdüğünü itiraf etmişti.